Reklama

Reklama

Jiné verze tebe

  • USA Other Versions of You (více)

Obsahy(1)

Diggsy Ellston je od malička zamilovaný do Suzette Larkingové. Když se Suzette vdá za jiného muže, Diggsy potká cizince, který mu nabídne neuvěřitelný dárek: neobvyklou možnost najít jinou Suzette. (Televize Seznam)

Recenze (5)

Danny723 

všechny recenze uživatele

Další film, kde se hlavní hrdina snaží dostat tu pravou znova a znova a znova. Tentokrát zabalený ne do cestováni časem, ale mezi paralelními světy. Docela zábavný pokus jak udělat totéž trochu jinak. A neotřelý závěr mě docela překvapil. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Neskutočne ma "štval" rytmus tohto filmu a jeho váhavý a apatický hrdina, pretože v mojej hlave sa tento príbeh odohrával v mierne odlišnej verzii. Naopak ma potešilo, že tvorcovia apgrejdovali nápad cestovania pomocou dverí, známy už z nášho kultového televízneho filmu KĽÚČE OD MESTA. Sympatické bolo aj ženské osadenstvo tejto sci-fi romance a vtipná záverečná (ne)romantická alúzia na BUTTERFLY EFFECT. No a za skvelý nápad ako cestovať paralelnými svetmi za svojou životnou láskou, musím štyri interdimenzionálne kľúče udeliť. (7.4.2021) ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Toto je tak otravná píčovina. Úplne zmätočné, on nesympatický čurák zaseknutý v detskom svete a zaľúbený do holky, čo ho prvy krát pohladkala, celé podané tak nezáživne, nudne, zdlhavo. Bez pravidiel, bez niečoho zaujímavého. Nevyužitý skvelý námet. 1 z 5 ()

Pignon 

všechny recenze uživatele

Některé momenty měly romanticky srdceryvný potenciál. Ten prchavý moment, o který můžeš lehce náhodou nebo svým přičiněním přijít. Dobré romantické minimemento. ()

m62 

všechny recenze uživatele

Náhodou som zachytil neznámy film s pre mňa neznámymi tvorcami a bolo to nečakané príjemné prekvapenie. Vcelku originálne putovanie paralelnými svetmi bez logických zakopnutí. Trocha humoru, trocha romantiky, trocha sentimentu v správnom mixe. ()

Reklama

Reklama