Ethan (Thomas Mann) je na vysoké škole a společně se svou přítelkyní postavili přístroj, který má umožnit bezdrátový přenos elektřiny. Přístroj vyzkouší, zkušební žárovku se však nepodaří rozsvítit. Mezitím Ethanovi rodiče zemřou při autonehodě. Nezbývá mu nic jiného, než školu opustit, najít si práci a starat se o svého malého bratra a sestřičku. Nadále však pracuje na přístroji. V domě se začnou dít podivné věci. Malá sestra tvrdí, že mluví s mrtvými rodiči. Ethan tomu zpočátku nechce věřit, ale zdá se, že jeho přístroj otevřel cestu do jiné dimenze a mrtví tak mohou vstoupit do našeho světa. Komunikuje však skutečně se svými rodiči? Kdo to je na druhé straně a není jeho přístroj nebezpečný? (jkpj22)

jkpj22

Tomuhle filmu strašně uškodilo, že hlavní hrdina experimentuje s bezdrátovou elektřinou jako kdyby šlo o nějakou převratnou novinku. Přitom všichni víme, že si s tím už hrál sám velký Tesla, víc než před sto lety. Krom toho jsem taky nějak nepochopil, že ta malá sestra se koupe v plavkách. Jo jasně, koupe se v plavkách, to je přece normální.... našly by se i další blbosti ve scénáři, ale tím jejich výčet končím. Na to, že jde o horor, chyběly mi lekačky, atmosféra, napětí. Prostě normální věci. Slabší dvě hvězdy. ()

Accuphose

Není to zázrak, ani propadák, myšlenka je originální, ale pak to sklouzne do stereotypu a žánr to nikam neposune. Herci hráli sympaticky, nic mě vyloženě neštvalo. Tak akorát na 2* :-) ()

tonysawer

Mě teda tenhle film jako duchařina skvěle sedl, herci jsou sympatičtí a jsem rád, že jsem nedal na nízké hodnocení (nyní 48%). Není to zběsilá duchařina, ale klape na jedničku. ()