Série(4) / Epizody(40)

Když cestující v tomto animovaném seriálu nastoupí do záhadného interdimenzionálního vlaku, musí procházet různými podivnými světy, řešit hádanky a zápasit s příšerami, aby nalezl cestu zpátky domů. (HBO Max)

Recenze uživatele P_Neubauer k tomuto seriálu (11)

Book 1 – The Perennial Child (2019) (S01)

Nebýt slabší první poloviny tak dám klidně 5 hvězd. Kvalitní cartoon s překvapivě krátkou stopáží (jeden díl = 11 minut), který ale i to více svůj čas využívá. I přes to si ale myslím, že 15-20 minut na epizodu by nevadilo, takhle byli některé zápletky dost uspěchané a někdy i hodně předvísatelné. Postavy jsou fajn, určitě stihnou za tu sérii přirůst k srdci a celkový děj bylo určitě také zajímavý. Jsem rád že se z něj ale neodhalilo úplně všechni, a tak je pro to prostor v dalších sériích. Lidem co rádi sledují cartoony rozhodně doporučuju. 80% ()

Vagón se sítí (2019) (S01E01)

Zajímavá začátek, fajn ústřední dvojice, možná trochu moc krátká stopáž, druhou stranou, vypadá to že tohle by mohl b_t zvláštní případ kdy takhle krátká stopáž bude akorát, uvidím v dalších dílech. Jinak i pomětně hezké vizuálně. 80% ()

Vagón s pláží (2019) (S01E02)

Tady byla na škodu jak stopáž, tak umístění téhle epozody hned jako druhé. Pokud si už hlavní postavy stihli vybudovat tak silné pouto, tak jsme většinu toho budování neviděli, což dobře úplně není. Špatná epizoda to ale taky nebyla. 55% ()

Vagón se psy korgi (2019) (S01E03)

O trochu lepší epizoda s novou fajn postavou a novou záhadou. 70% ()

Vagón s krystalem (2019) (S01E04)

Věci začínají trošku dávat smysl. 75% ()

Vagón kočky (2019) (S01E05)

Wow, konečně fakt dobrá epizoda která vše tak akorát stihla v té krátké stopáži, skvěle provázala předchozí díly a ještě lépe navnadila. 90% ()

Nedokončený vagón (2019) (S01E06)

Opět hodně dobrá epizoda, která se snad i dokáže rovnat té předchozí. I když nás konkrétně v ději neposunula, mám pocit ajko by se tam ten posun přeci jen odehrál a pomětně výrazný. 90% ()

Vagón s chromem (2019) (S01E07)

Stále jeden z těch nejlepších dílů s opravdu zajímavou dimenzí, která za těch 10 minut využila potenciál jak to jen šlo. 80% ()

Vagón s minulostí (2019) (S01E09)

Skvělý díl, i když tam byl určitě větší potenciál. 80% ()

Lokomotiva (2019) (S01E10)

Slušně zakončení. 80% ()