Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

matous20063

Za mě asi nejslabší díl druhé série. Bylo mi jasné že Ashoku tento díl neuvidíme. Je celkem fajn že jsme viděli planetu z minulého dílu ale zapletka mi přijde jako strašné klišé. A ten Modrej inženýr mi přijde spíš než vtipný tak totálně "jůsles". Jediné co je fajn je že k závěru se nám rozjede zápletka zřejmě celého seriálu. 60% ()

Fearghast

Bezkonkurenčně nejslabší díl celého dosavadního seriálu, který mezi ostatnimi vyniká stupidními dialogy, 2,5 míchačkou klišé a závěrem se Star Trek Enterprise, který bohužel našeptává, že obdobnou dějovou linku a kvalitu můžeme očekávat možná i příště. Extrémní zklamání po předchozím dílu, který i měl příběhovou linku a minimum nesnesitelných postav. ()

Johny203

Príbehovo zaujímavejšie ako prvé dve epizódy a má to krásny vizuál kaňonu aj scén vo vzduchu (nie vo vesmíre). Ale hlavný dramatický moment skončí miliónkrát videným klišé a baby yoda tu má viac scén a tie sú stále otravné. Lepšie ☆☆☆. ()