Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda. (Netflix)

Yalka

Martu Sandoval ztvárnila zpěvačka Gloria Estefan (*1957). Jedná se o jednu z nejznámějších umělkyň světa, která je také známa jako „Královna latino popu“. S více než 90 miliony prodaných alb je nejúspěšnější umělkyní v historii iberoamerické latinské hudby. ()

vimluk_CZ

Vivo mě v úvodu neskutečně bavil. Bohužel kolem prostředku filmu dojde dech i nápady a tak tu na nás čekají nesmyslné události, které tu jsou jenom proto, aby děj natáhly. A to nemluvím o zpackaném finále, tam z toho šlo vytěžit více (nehledě na písničce, okolo které se celý děj vlastně točí.) Písničky samy o sobě vcelku fajn (i když někdy trošku škoda, že v českém dabingu nelze úplně rozumět textu - v těch rychlých částích,) ale na Coco, kterého považuji za absolutně bezkonkurenční film s podobnou tématikou, tomu kousek chybí. Trošku mi i přišlo, že se tvůrci mohli více utrhnout ze řetězu a udělat film více barevný. Jinak jde ale o příjemný animák. Určitě tomu dejte šanci :) 60% ()

Aceboris

Animák od Netflixu v spolupráci so Sony nemôže byť zlý, avšak nie je to záruka kvality. Žiaľ v tomto prípade sa jedná o takú zlatú strednú cestu, nijak nevyniká, ale nie je to zase až také zlé. Dejovo to je veľmi plytké a predvídateľné. Postavičky, no neviem, ale mne hlavne hlavná detská hrdinka doslova prekážala a kazila to celé. Medzi najlepšie spracované a najzaujímavejšie scény patrili tie v pralese s hadom, takto by to malo byť a určite by to bolo o triedu vyššie. Veľa tam bolo omáčok, dlhých scén bez deja. Za mňa 5/10 ()

McGuffin

Medvídek kynkažu Vivo je pro teď zvířecí pošťák, jemuž osud nadělí úkol doručit od svého havanského právě zesnulého showbyznysového parťáka zpěvačce a jeho dávné partnerce, se kterou jim to kdysi nevyšlo a která se právě v Miami loučí se svou kariérou, hudební vzkaz. Což se zdaří. Ale jen proto, že pošťákovi též režírující scenárista Kirk DeMicco na cestu přihrál odhodlanou modrovlasou miamskou parťačku, její blonďaté kamarádky a její kyprou rozvedenou matku. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

om6pb

Super príbeh o životnych priležitostiach ako neprepasnuť to čo je v živote doležite a že treba isť za svojim... a samozrejme dobra hudba :) ()

abigael

Príbeh, pri ktorom som väčšinu času cítila úzkosť a mala chuť to dievčatko pretrhnúť. Tak dôležitá misia v rukách zvieratka a dievčatka... na druhej strane, piesne sú chytľavé a príbeh sa naozaj dotýka srdca. ()