Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda. (Netflix)

oveckaoa

Celý koncept je totální píčovina i na animák jelikož pokud ho ta ženská milovala proč za ním ona nedojela a ať mě nikdo nepoučuje , že si nemohla najít pár dní času to samé se dá uplatnit u něho , ale on má aspoň výmluvu, že se bál ona nemá nic.  Jinak celý film kazí ta malá holka to je jedna z nejhorších a nejprotivnějších postav co jsem letos v animáku viděl a pochybuji, že to někdo překoná pokaždé, když otevře hubu tak jsem si přál , aby ji zavřela než mít takové dítě to radši nemít žádné.  Písně kde nefiguruje ta holka jsou dobré ostatní ne jelikož se tam rapuje a rvou se tam do toho takové sračky co tam absolutně nepasují. Pokud tohle porovnám s Kouzelným Drakem tak tohle je tak o 2 třídy minimálně níže. 40 procent za začátek za hada a ty ptáky. ()

ondraondra

Vivo je příběhově klasický a průměrný animák pro celou rodinu, který má pěknou animaci a příjemně odsýpá. Najde se zde mnoho vtipných i srdcervoucích scén a od začátku je vám jasné, jak to celé dopadne. Ale jestli je něco, v čem tenhle film vyniká, tak je to rozhodně hudba. Lin-Manuel Miranda se ve svém řemesle očividně vyzná a poslouchat tyhle písničky je balzám na (d)uši. Už jenom kvůli tomu soundtracku to určitě stojí za to vidět. 7/10. ()

iXtr3m3

Čakal som oveľa viac od Sony Pictures, ale vidieť, že to bolo pre Netflix produkciu. Slabšia animácia, slabší dej, slušný muzikál. Síce sa to dcérke páčilo, ale ja som pritom prespal celý stred filmu, takže pre mňa osobne trefa mimo. ()

Prochy38

Vivo velmi mile překvapil. Že jde o muzikál mě odrazovalo od začátku, ale tento kouzelný příběh si ten muzikál přebral po svém a musím říct, že jak to normálně nesnáším, české pojetí je hooodně dobré. Samože to není originál, ale opravdu jde o poslouchatelnou a příjemnou záležitost. Příběh krásný, ne moc originální, ale krásný. A byť většina dětí ho bude mít za opičku, kynkažu je super zvířátko a je pěkné, že se zase malinko rozšiřují obzory. Blondie skautka nejlepší postava! ()

Illuminare

Další křeč z Netflixu, kterou by jste radši nikdy neviděli. Vtipného na tom není z hola nic a hudební části jsou nucené až přehnané. Prostě máte pocit, že se bude zpívat o každém prdu, jak byl úžasný. Hvězdu dávám, jen proto že moje dvouapůl letá dcera u toho vydržela být více méně v klidu. ()

Chundys

Můj veliký problém je, že málokdy mám rád písničky ve filmech, kór animovaných. Vivo teda nemá tak otřesný písničky jako Yeti: ledové dobrodružství, nebo Ledové království a tady pro mě byla nejlepší písnička, když zpívala Gabi. Takže jo, míň písniček a byl by to velice příjemný a dost kvalitní animovaný film! ()

BOURQUE

Opäť jeden animák v produkcii Netflixu. Nie je sa k čomu diviť, pretože v poslednom čase práve v tomto žánru produkuje Netflix svoje lepšie snímky. Aktuálne dielo v tomto „trende“ má názov Vivo a je to vlastne na muzikálu založený animák, ktorý sa snaží kombinovať rôzne žánre hudby, predovšetkým kubánsku melodiku s hip-hop a rap. Ten výsledok pravdepodobne nie každému sa bude páčiť. Každopádne sa však musí uznať, že tento experiment miestami má svoje vydarenejšie momenty. Samotný príbeh neprekvapí ničím výnimočným, základné štruktúry a koncepcie sú klasické a dobre známe. Tvorcom išlo o jednoduchosť a na „niektoré detaily“ sa proste vykašlali. Ani jeden z postáv sa však vám k bližšie nedostane, čo je problém. Na jedno Nedeľné popoludnie v kruhu rodiny sa to spustiť dá, ale ja osobne som od toho čakal trochu viac. Z mojej strany veľmi krehká trojica hviezdičiek. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Likan7

Chtěl by to být doják jako Coco, ale Vivo na to nemá ani zdaleka. Chybí mu jemnější příběh, propracovanější postavy a méně hudby. Ta se v polovině vyskytuje tak moc, že jsem každou další písničky nenáviděl ještě dřív, než začala. A přitom to je škoda, Vivo je roztomilej, úvodní vážná část i twist funguje. Jenže scénář je jen plný barev, křiků, zběsilého utíkání někam a mě z toho ne konci skoro bolela hlava. ()

polohovado

Škoda, že jsem film viděl v dabingu (s dítětem to bohužel nejde jinak), protože písničky v něm zdaleka nešlapou tak dobře jako v originále. A na písničkách to tu stojí. Viva měl nadabovat Vladimir :-) ()

Cermicek

Předpokládám, že tento animák měl nést prvky "muzikálu" a v jako takovém by měly stěžejní roli hrát vložené hudební scény. Ty jsou však za mě úplně nejslabší články tohoto snímku (sledováno v ENG znění, možná v ESP (pokud taková produkce vůbec existuje) by songy vyzněly lépe?🤔). Každopádně toto u mě celkový dojem dost sráží. Stejně jako místy hodně slabý příběh. Co naopak potěšilo, bylo pár vydařených gagů!👍. Celkově těch 60% sedí ()

BlondJames

Muzikály mi nic neříkají, zpívání v pohádkách doslova nesnáším stejně jako vejce, ale jedna písnička se mi líbila, to když ta fialovovlasá holčička rapovala, tak když opominu neustálé přetáčení křepčící opice, tak jsem se párkrát zasmála a tak dávám za tři, abych nebyla úplně zlá. ()

megajalec

Animované muzikálne filmy nie sú moja šálka kávy. Rozbeh láka na slušný príbeh s hlbšou myšlienkou, lenže tam to asi aj končí. Po smrti starého pána a úlohe pre Viva to hasne. Navyše príchodom tej nesympatickej holky sa to len zhoršuje. Sekvencia v džungli je totálne zlá a nehodiaca sa, koniec tiež žiadna sláva. ()

Mydlivoj

Nikdy jsem si nemyslel, že uslyším víc písníček v jednom filmu z jiné firmy jak od Disneyho. Přezpíváno. Jinak docela fajn. ()

Mancunian

V pohodě animák, jen některé postavy člověku lezou krkem. Písničky pěkné, dojemná část super. Rozhodoval jsem se mezi 3-4, ale jelikož existují lepší animáky, dávám 3. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()