Je vianočný deň, keď sa rodina Milgramovcov prebudí a nájde tajomnú čiernu látku obklopujúcu ich dom. Niečo mimoriadne sa deje priamo pred ich dvermi, ale čo presne? Priemyselná nehoda, teroristický útok či jadrová vojna? Po desivých argumentoch zapínajú televízor a zúfale čakajú na nejaké informácie. Na obrazovke sa objaví správa: „Zostaňte doma a očakávajte ďalšie pokyny“. (dixx)

JohnDiFool

... A kde je "zdejší hororový expert" a jeho ďalší erudovaný koment? Musí byť busy, píše zrejme memoáre o tom, jak ho všetci zbožňujeme a uctievame. Budem prvý v rade na autogram od jeho veličenstva Psycháča. Vole, magor... Tu musím vypluť môj bezcenný názor... Proste zábavné Béčko (B jako blbina) s priemernými hercami (otec ako slabý odvar Cranstona) a hodne nesympatickou dcérou/čoskoro matkou. Chudák jej decko. Aj keď nakoniec dopadlo ešte horšie. ()

Milo384

nic jsem od toho neočekával, ale ta rodina byla neskutečně otravná, no zpracování závěru jak z filmového béčka před rokem 2000, pointa ještě docela ušla ()

Accuphose

Čekal jsem celou dobu, že se tam objeví velkej černoch a řekne "I am Tyrone" všechny tam profackuje a řekne "You stupid". Dal bych tomu pak 5* Dlouho jsem si myslel, že dám jedničku za parodii, ale na to se to bere moc vážně. Vlastně poselství zní, nejezděte na Anglický venkov, jelikož tam žijí vidláci bez mozku, schopní udělat cokoliv se jim řekne. Ještě bych k tomu přihodil hlášku od Jolandy... "Nepřepínejte kanela." Nicméně ten konec je natolik ujeťoučkej, že tu hvězdu prostě dát musíte... Takže na ten určitě mrkněte. ()

Wyrmhord

Ak je vasa priatelka aziatka, vas stary otec rasista, otec fanaticky katolik a mama na pokraji psychickeho zrutenia sa, je jasne ze tieto vianoce skoncia na kkt aj bez nadprirodzena. priratajte k tomu hlupu sestru a jej o nic mudrejsieho priatela, deravy scenar, beckovy nadych a nelogicke spravanie sa nesympatickych postav a dostanete....skoda 90 minut zivota... ()

fanmov odpad!

Pseudo hororové, rádoby zpracování, Milion a jedno chapadlo z Futuramy. Velice, velice ale opravdu velice trapné. ()

goauld

Tak to byla stupidita, že jsem zprvu ani nechtěl věřit, že to bylo z evropské provinience! (to snad nemohli vytvořit celkem rozumní a inteligentní britové) Takových iracionálních věcí co jsem se zde dočkal, to by se dalo přímo sekat sekáčkem (protože nůž by byl na to příliž měkký). Už jenom to hermetické uzavření baráku bez sebemenšího šelestu (zas tak všichni zůčastnění v tom baráku zaměstnáni nebyly, ba ani tvrdým spánkem uspáni býti nemohli), dále tu máme cosi organického co "žije" v televizi (bezohledu zda je TV zapnutá, či nikoliv - stále dává zůčasněným "pokyny" alá teletext, kterému v podstatě všichni zůčastnění bezmezně věří), a nakonec tisíce "technických" kopanců (od klasického "není mobilní signál" až po "ted vše co uvidíte řídíme my" :-D ). Co se týče "rodinky", tak pokud je to ukázka "typické britské rodiny" tak Anglii asi decentně vymáznu z mého seznamu možných návštěv ;-) . Každopádně ač to byla srajda jakákoliv, tak genderově vyvážená i po stránce multikulti, což mě osobně nechává silně chladným až ignorantním (takže - snažit se můžou, ale na špatném místě ;-)) PS: ještě, že u nás tohle povinně v našich snímcích nenaplnujeme.... doufám, že to dlouho vydrží. ()