Epizody(12)

V tomto belgickém kriminálním seriálu jsme svědky jedné události studeného zimního dne, viděné ze dvou různých pohledů. Jednotlivé epizody nás nechají nahlédnout do týmu policejních vyjednávačů a speciálních jednotek, kteří reagují na krizi rukojmích v malé pobočce banky. Jednotlivé epizody ukazují tytéž události, a to očima zločinců uvnitř a jejich obětí. (Trajektt)

Recenze uživatele Dave Lister k tomuto seriálu (1)

De Dag (2018)

Adrenalinová jízda která je napínavá až do doby, kdy se na obrazovce objeví poslední titulky. Hodně originální styl vyprávění a to z obou pólů, jak zločinu tak i policejních postupů. Velmi realistický thriller, kdy opravdu částo zapomenete, že sledujete seriál a ne přímí přenos z policejního zásahu. Technicky dokanale pojaté, protagonisté hrají absolutně civilně. Velké zvraty střídají mrazivé scény a ponurá alternativní elektronická hudba, se vám dere pod kůži. Nejlepší seriál, který u mě překonal i Mladého papeže a Učitele. Zaslouženě se tento dvanáctidílný nášlap dostal v mém zlatém fondu na první místo. Hned na čestné místo vedle seriálu Dark. Doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitní evropskou produkci. Třikrát sláva! ()