Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

V tomto belgickém kriminálním seriálu jsme svědky jedné události studeného zimního dne, viděné ze dvou různých pohledů. Jednotlivé epizody nás nechají nahlédnout do týmu policejních vyjednávačů a speciálních jednotek, kteří reagují na krizi rukojmích v malé pobočce banky. Jednotlivé epizody ukazují tytéž události, a to očima zločinců uvnitř a jejich obětí. (Trajektt)

(více)

Recenze (16)

zahadum 

všechny recenze uživatele

Prepadnutie banky ktoré je jedna veľká dobre premyslená hra. Oceňujem aj originálny nápad ako rozprávať dej, časti je možno cca o polovicu menej vzhľadom na to,že jeden diel je z pohľadu polície a druhý z " druhej strany ".Vďaka tejto forme dejového zobrazenia je seriál neustále napínavý a plný prekvapení ( a prišlo aj vám to,že média sú klasicky častokrát horší ako zločin ??? alebo je to druhá strana tej istej mince ??? ).................záverečné titulky rozhodne pozrieť celé :) ()

Freemind 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších seriálových počinů tohoto roku. Banální zápletka bankovního přepadení dostává hezké grády díky realistickému pojetí a hlavně svěžímu scénáři - nápad s postupným odkrýváním příběhu střídavě z pohledu polictistů a zločinců se mohl tvůrcům nehezky vymstít, ale ustáli to dobře, kuci belgičtí! ()

Reklama

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Kdybych si sestavoval řebříček nejlepších krimi seriálů všech dob, byl by De Dag určitě mezi prvními třemi! Originální série, ve které každý další díl stupňuje napětí a graduje až do samotného finále. Důkaz, že není třeba hromady mrtvol a rituálních vražd a přesto se dá natočit něco, co bere dech. Střídání pohledů policie a zločinců ještě umocňuje už tak kvalitní podívanou. Závěr překvapivý, který ukazuje, že i přes skvělou policejní práci, do detailů propracovanou nemusí vést nutně k vyřešení případu. Nebo, že by nás čekalo rozuzlení ve druhé sérii? ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Tvl, tak to bylo dobré psycho...Sqělý nápad střídat úhly pohledu v každém díle...Situace na bojišti se měnila každým okamžikem a pokaždé naprosto nečekaně...Jak se blížil závěr, tak gradace byla čím dál větší až jsem měla pocit, že to snad už ani nevydržím...No a ten konec! ...Myslela jsem, že kopnu do televize jak jsem byla nasratá...Prostě bylo to boží...Jo a taky by mě zajímalo kolik lidí se dodívalo až do úplného konce titulků a tím pádem přišlo o zajímavý záběr a taky závěr :-))) Za mě 98% ()

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Tupé naťahovanie deja, aby to vyzeralo realisticky a neustála retrospektíva ma nebavili. Napriek tomu tam bolo zopár cool zvratov, ktoré som nečakala. Dobrí herci a bla bla... Ale koniec ma sklamal. Čakala som aspoň nejakú satisfakciu za dvanásť dielov naťahovania. Ak je zmyslom seriálu nezmyselné naťahovanie diváka, tak sa im to podarilo, ale ja to neoceňujem. Koniec naznačoval druhú sériu, tak sa uvidí... Iba neviem, či chcem zase venovať svoj čas naťahovaniu, ktoré vedie dostratena. ()

Galerie (47)

Reklama

Reklama