Reklama

Reklama

Vraždy podle Agathy Christie - Série 1 (2009) (série)


Jsem nevinná (S01E06)

(epizoda)
  • Francie Les Petits Meurtres d'Agatha Christie : Je ne suis pas coupable (více)

Obsahy(1)

Komu vlastně vadí ta bohatá sufražetka? Anonymní dopisy varují komisaře Larosiera, že dojde k vraždě známé bohaté sufražetky, která své jmění využívá k tomu, aby bojovala za práva žen. Komisař musí jednat, ale jak se nenápadně infiltrovat mezi skupinu bojovně naladěných žen, aniž by vzbudili nežádoucí pozornost? Inspektor Lampion má smůlu, musí poslouchat svého nadřízeného, i když mu dá rozkaz nazout vysoké podpatky a obléknout dámský model. (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

rt12 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ty dva buď budete nenávidět nebo mít rád nic mezi tím. Já je mám ráda a tím pádem náhrada za Poirota i neobvyklé zpracování Agathy mi sedí. Chce to brát s nadhledem a přijmout určitou nadsázku. Pro ortodoxní vyznavače Anglického detektivního slohu to není. ()

ProfesorLotr 

všechny recenze uživatele

Přijde mi to spíše jako nějaká parodie, než naprosto vážně myšlená detektivka. A ty vtipy, ta nadsázka, fuj. Nechápu, proč to ti Frantíci dělají, když už existují geniální britské adaptace s Poirotem. Larosire je až troufale nesympatický a vůbec se na detektiva nehodí, jediné co je na něm dobré je dabing Vladislava Beneše. Jinak, už nikdy více. 43% ()

Reklama

togaf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další trapárna s Larosierem. Takovéhle adaptace by se Francouzům měly zakázat. Lampion už byl gay, teď z něj dělají ještě transvestitu. Co přijde dál? Ach jo. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Nechápu, co na mě vidíš !! Nejsem hezká, žárlím a nemám ani smysl pro humor.." - "Zapomněla jsi dodat plácám nesmysly.." Logicky se nabízející srovnání se suchetpoirotovským Temným cypřišem zasazuje téhle šmudle konečné k.o. ()

Adiemus 

všechny recenze uživatele

Mně se tenhle díl dost líbil, i když bych byla pro zkrácení stopáže. Leč po přečtení některých komentářů jsem se jako protiváhu rozhodla k mírnému nadhodnocení. Je jasné, že každý má jiný vkus, přesto dost dobře nechápu komentář uživatele togaf. Být na jeho místě, ověřím si ve slovníku cizích slov nebo na wikipedii definici pojmu "transvestita". Pak snad pochopí, že postava Lampiona je této definici na hony vzdálená a přestane psát do komentářů nesmysly. A propos, pokud mě nějaký seriál irituje (například díky francouzskému pojetí, které se nemůže nelišit od anglického), přestanu ho sledovat. Tedy pokud nejsem filmový kritik nebo masochista. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama