Reklama

Reklama

Je mi fajn s.r.o.

  • Francie I Feel Good (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Monique vedie spoločenstvo Emauzy blízko mestečka Pau, kde zamestnáva ľudí, ktorí sa dostali na dno a dostávajú novú šancu. Po rokoch sa z ničoho nič vráti jej brat Jacques – ľahtikársky darmožráč, ktorého zaujíma len jediné: ako zbohatnúť. Takže skôr, ako o rodinné stretnutie, tu pôjde o stret dvoch odlišných svetov. Jacquesa k novému podnikateľskému zámeru inšpiruje jeho bývalý spolužiak, ktorý investoval do svojho nového imidžu a tak sa stal úspešným. Dostane „geniálny“ nápad. Nahovorí Monique a zopár ďalších priateľov z jej komunity, že jedinú možnosť, ako začať nový život, ponúka plastická chirurgia. A tak sa spolu vydajú na bizarnú cestu do Bulharska, kde je takýto zákrok pomerne lacný... (Film Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (8)

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Sice je to pořád v dialogách na jedno brdo, ale i tak to bavilo. Trochu jiný humor se skvělým Jean Dujardinem. Ke konci cesta už sleví a stává se z toho možná i mírně znuděná cesta, ale to auto zpoza kamionu. What. To by ani leckterý horor takovou lekačku nedokázal. Škoda, že jen v dialogách je ten až cynismus pořád stejný, ale i v titulkách to mělo koule v županu. 75% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Duo Benoît Delépine a Gustave Kervern mi není neznámé. Tenkrát mě oslnili svým debutem Aaltra a od té doby jsem na ně štěstí moc neměl. Když ale budete chtít něco podobného vidět, musíte se připravit na humor na způsob finských bratrů Kaurismäkových. Ve filmu se objeví série postaviček, kterým byste přiřadili tu nejzapadlejší sběrnu surovin v Praze. A s těmi se odvíjí neotřelý příběh, který svojí absurditou baví. Horší už je ale s vyprávěcí formou, která může někoho nudit. Je to takové tiché pozorování bláznů na hranici bláznovství a reality. A Jean Dujardin je tu se svým entusiasmem strůjce všeho. Tyto komedie nejsou pro každého, ale jakmile Vás jednou pohltí ten neotřelý humor, nebudete na ně chtít zapomenout. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Ač jsem se snažila téhle komedii přijít na chuť, zvolený námět ani styl humoru mě moc neoslovil. Třebaže přerod hlavní postavy po autonehodě mě docela pobavil. Většina postav mi však bohužel byla poměrně dost nesympatická. A nešlo pouze o vzhled, ale i o jejich chování. (40%) ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se od 7. srpna do 1. září 2017 v Bulharsku, Rumunsku a ve Francii. (Varan)
  • Celosvětová premiéra proběhla 11. srpna 2018 na filmovém festivalu v Locarnu ve Francii. (Varan)

Reklama

Reklama