Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Selina už nemá rodiče, po smrti babičky zdědila velké jmění a má měsíc před svatbou s právníkem Rodneym. Ten jí přinese knížku o San Antoniu, ostrově, kde chtějí trávit líbánky. Na obálce knihy je fotografie spisovatele George Dayera, který je velice podobný Selininu otci. Ten se prý před lety právě u tohoto ostrova utopil. Selina se okamžitě rozhodne na ostrov letět a domnělého otce vyhledat. Po příletu zjistí, že jí omylem poslali zavazadlo do Madridu a navíc je okradena o všechny peníze. Vydá se tedy za Georgem bez prostředků, ale zjistí, že George, který je jen o šestnáct let starší než ona, jejím otcem být nemůže. Selina se chce vrátit do Anglie, ale nemá na letenku a kvůli shodě několika okolností tu musí pár dní počkat. George, kterému se čím dál tím víc líbí, jí nabídne na pár dní bydlení. To těžce nese jeho přítelkyně Francis, která je rozhodnuta si ho vzít... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

heyda 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě osobně jeden z mála malinko vyčnívajících filmů na povídky Rosamundy Pilcher. Zhlédnul jsem tento film úplně náhodně a kromě toho, že hlavní představitelka je fakt pěkná a hlavní představitel sympaťák nejen výzorem, ale i stylem života, tak se povedl i dabing a chvílemi jsem se i zasmál. ()

Talita1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príjemný romantický film z pera Rosamundy Pilcherovej. Ako túžba spoznať otca dovedie hlavnú hrdinku do španielskej dedinky San Antonia. Napokon vzniká postupne narastajúca príťažlivosť medzi hlavnými postavami. Film má aj vtipné momenty, príjemnú hudbu a nádherné zábery na more. Dobrá voľba na oddych. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama