Reklama

Reklama

Poklad z půdy

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2018, 45 min

Účinkují:

Jan Rosák (moderátor), Aleš Cibulka

Obsahy(1)

Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení. V každém díle budou odborníci oceňovat 5 starožitností od takzvaně obyčejných lidí, které následně od nich mohou experti-starožitníci koupit v miniaukci. Poznejte historii, poznejte zajímavé příběhy věcí i lidí. A možná díky pořadu zjistíte, že i váš předmět z půdy je ve skutečnosti pokladem! (TV Prima)

(více)

Recenze (49)

herr_carter

všechny recenze uživatele

Válka skladů v kulervoucím podání tuzemských tvůrců. Škoda, že se s úchvátným moderátorem Rosákem nestřídá na place ještě další klenot z branže, Čmaňa - jednak by jim to ladilo ochlupením a jednak mají oba bohaté zkušenosti s podobným typem pořadů, kde můžou libovolně mlet kraviny a libovolně skákat lidem do řeči. K tomu je zde porota složená z nejlepších a nejzkušenějších odhadců a sběratelů umění (zlodějů), kteří Vám neváhají ocenit nefunkční píčovinu z 19.století od 500 do 14.000,- Kč. Zase další ze záplavy okopírovaných západních pořadů, které nejen že neumíme ani opsat, ale ještě je dokurvíme příznačným českých amatérismem.............. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Ty dvě hvězdy dávám za několik opravdu zajímavých a pěkných starožitností/klenotů, které jsem za těch pár dílů, co jsem viděl, měl možnost spatřit. Pro někoho můžou mít vskutku nedocenitelnou hodnotu, ale to je tak 1-100. Horší už je to s výběrem těch expertů a jednoho vetešníka. Je pěkné, že nám ukážou jejich medailonky, co jsou zač atd…, ale polovina z nich mi je krajně nesympatická a nechápu proč jich tam je tolik…Nic extra a Rosák to nezachrání... ()

Reklama

topi odpad!

všechny recenze uživatele

Další sralalán na poli televizní rádoby reality show, ke které se propůjčil stále více upadající moderátor Rosák. Vetešnickej xindl, kterej vykupuje a hodnotí věci prodávajících je zvolen opravdu tak, aby se divákovi zvedl kufr. Ale i prodávající jsou pečlivě vybráni jako totální volové a blbky. Jak tomu může někdo věřit, že je to opravdové? To má být zřejmě odpověď na americké Mistry zastaváren, ale koncept se minul s účinkem. Další důkaz, kam až se novodobá televizní zábava může posunout. Na samé dno hnoje. Co nám ještě Tv Prima do budoucna připraví a kam se z hnoje posune dál? Radši ani vidět nechci. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Miska z půdy, do které nalévá majitel mléko své kočce (než zjistí, že...), zaprášený obraz z podkroví nebo třeba invalidní křeslo tvářící se jako hororová rekvizita. Celé je to třeba brát s nadhledem, je to hodně přizpůsobené divákům, kteří mají rádi hry. Navíc lidé se dnes zajímají oproti minulosti o úplně jiné věci. Ovšem když v nabídce chybí všichni ti kouzelně ujetí farmáři, mámy a tátové, co hledají, musíme brát, co je. Navíc Jan Rosák moderovat pořád umí. Hamižnost některých lidí je šokující (i když očekávatelná). ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Jan Rosák moderovat umí. Víc dokazovat nemusí. Pořad je svoji náplní vcelku zajímavý a když už nemáte večer nic lepšího na práci, Poklad z půdy nemusí být tou nejhorší volbou. Hodnotím po epizodě, kde se dražil obraz Blažíčka a kde paní hodlala nabídnout vázu s odhadem na 5000 Kč, ale před starožitníky ji rozbila. A ano, zasmál jsem se cizímu neštěstí. Jsem totiž také jen člověk. :) ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama