poster

Poklad z půdy (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 45 min

Účinkují:

Jan Rosák (mod.)
 • borohub
  odpad!

  No do prdele! Viděl jsem snad všechny novinky, co Prima tento rok přinesla a musím říct, že tohle je zatím nejslabší (ano dokonce horší než Krejzovi). Pokud přehlédnu absolutně nemožný komparz, tak tato reality show je snad celá špatně. V první řadě mě zaujalo, že se vůbec nějak nezkoumala pravost podpisu na obrazu? Dále mě úplně dostala totální neautentičnost "expertů kupujících", kteří by s takovými kšefty přišli hodně rychle na buben. Korunu tomu nasadily "nejhorší věci", uznávám, že se jednalo o veteš, na druhou stranu hrníček za 0.25 Kč? Noční stolek za korunu? Podobné krámy se běžně prodávají na různých bazoších a ceny jsou rozhodně řádově vyšší :-) Historické vložky zajímavé, avšak nedokážou dostat tuhle show ze sraček. Očekával jsem slabou napodobeninu mistrů zastavárny, dostal jsem opravdu velmi slabou napodobeninu. Teď se jenom modlit, aby to co nejdříve stáhli. tfuj. 0%(9.10.2018)

 • Lukoboss
  odpad!

  Jelikož nemám rád ani všechny ty americký Války skladů a tomu podobný, bylo dost pravděpodobný, že tohle u mě taky nebude mít úspěch. A měl jsem pravdu. Bohužel, nebo bohudík - to už nechám na každým. Mně přijde hrozný, že se k něčemu takovýmu upsal např. J. Rosák, kterýho mám jinak oblíbenýho z legendárního Riskuj!. No a tak ty přijde nějakej nýmand se "super" zbožím a partičká rádoby odborníků se pře, kdo že dá víc peněz. A vrcholem všeho je, když pak z kapsy vytáhnou tisícovky, aby toho chudáka vyplatili se slovy: "Hlavně si to přepočítejte!". To, aby bylo asi opravdu "vidět", že tam jde o tvrdý háky. Je to hrůza a osobně doufám, že tento pořad nebude mít dlouhýho trvání.(22.10.2018)

 • SOLOM.
  **

  Ty dvě hvězdy dávám za několik opravdu zajímavých a pěkných starožitností/klenotů, které jsem za těch pár dílů, co jsem viděl, měl možnost spatřit. Pro někoho můžou mít vskutku nedocenitelnou hodnotu, ale to je tak 1-100. Horší už je to s výběrem těch expertů a jednoho vetešníka. Je pěkné, že nám ukážou jejich medailonky, co jsou zač atd…, ale polovina z nich mi je krajně nesympatická a nechápu proč jich tam je tolik…Nic extra a Rosák to nezachrání...(27.8.2019)

 • herr_carter

  Válka skladů v kulervoucím podání tuzemských tvůrců. Škoda, že se s úchvátným moderátorem Rosákem nestřídá na place ještě další klenot z branže, Čmaňa - jednak by jim to ladilo ochlupením a jednak mají oba bohaté zkušenosti s podobným typem pořadů, kde můžou libovolně mlet kraviny a libovolně skákat lidem do řeči. K tomu je zde porota složená z nejlepších a nejzkušenějších odhadců a sběratelů umění (zlodějů), kteří Vám neváhají ocenit nefunkční píčovinu z 19.století od 500 do 14.000,- Kč. Zase další ze záplavy okopírovaných západních pořadů, které nejen že neumíme ani opsat, ale ještě je dokurvíme příznačným českých amatérismem..............(24.5.2020)

 • cheyene
  ***

  Jan Rosák moderovat umí. Víc dokazovat nemusí. Pořad je svoji náplní vcelku zajímavý a když už nemáte večer nic lepšího na práci, Poklad z půdy nemusí být tou nejhorší volbou. Hodnotím po epizodě, kde se dražil obraz Blažíčka a kde paní hodlala nabídnout vázu s odhadem na 5000 Kč, ale před starožitníky ji rozbila. A ano, zasmál jsem se cizímu neštěstí. Jsem totiž také jen člověk. :)(1.11.2019)