Reklama

Reklama

Všechno, co mám ráda

(pořad)
  • Česko Všechno, co mám ráda v létě
všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2018, 26 min

Obsahy(1)

Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemnit domov v novém hobby magazínu. Jedná se o specifický formát lifestylového hobby magazínu pro moderní a sebevědomé ženy. Hlavní průvodkyní celého pořadu je herečka Eva Vrbková. Pořad je cílený na chytré a vzdělané ženy napříč Českou republikou, z měst i vesnic, ženy kreativní a akční. Důležitou roli v pořadu hraje prostor, což je reálný dům, ve kterém Eva vaří, pere, uklízí, maluje, tapetuje, stará se o zahradu, bazén, vyrábí dárky, natírá nábytek, zpracovává úrodu z přilehlého lesa i zahrady, griluje, rekonstruuje, zatepluje dům, opravuje omítky, mění podlahy, řeší havárie, připravuje rodinné oslavy, prostírá slavnostní tabule, zdobí dům, aranžuje květiny, nakupuje, zjednodušeně řečeno, řeší vše, co řeší většina žen doma. Eva není moderátorkou, která pasivně zpovídá hosty. Eva naopak věci dělá – je aktivní průvodkyní pořadu. Žije aktivní život, je vystavovaná desítkám zkoušek, výzev, reálných problémů, které přináší běžný rodinný život. Setkává se s přáteli, věnuje se zájmům a koníčkům, stará se o dům a zahradu. (Česká televize)

(více)

Recenze (33)

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Když jsou životostylové magacíny udělané vkusně, dokáží jedinku znostalgizovat, uvolnit a leckdy i inspirovat. Obzvláště, je-li do role ,,průvodkyně" dosazena sympatická cvičenka. No, toto není ten případ. Amatérismus tvůrců přebíjí jen jejich neschopnost činit reklamu alespoň trošku skrytou. Díky tomu pak můžeme sledovat surrealistické rozhovory se ,,sousedem", co, jdouc kolem s informací, že nemá čas na kávu, mezi řečí Vrbkové umyje okna, vytře, vydrhne hajzl a za táhlých záběrů na produkty lajfhajt povysvětluje, jak pospíchá. Ta si pak kydne za comp a velice návodně nadatlí adresu zásilkáče, na kterém objedná svému životnímu zoufalci šusťákovku. Patrně proto, aby to (jako že) netřískalo do očí, si následně ,,moderátorka" okope zarostlý drn. Hm. Když si přimyslíte prachmizernou kameru i střih, kdy rurální královna začasté hovoří v začátcích záběru s očima upřenýma mimo objektiv, témata, okopčená od zahraniční konkurence a nesedící hudební podkres, jste doma. Přeji příjemnou zábavu. ()

Petfruf odpad!

všechny recenze uživatele

Trapný bydlenkovský magazín. A to jsem fanda hobby magazínů! Moderátorce nevěřím její sluníčkové naladění. Nepřirozeně působící sousedi/kamarádi přijdou, navaří, napečou a vyrobí nějakou číčovinu a jdou dál. Fakt tak hrozně přehrávaný a falešně působící pořad zabalený do celofánu s mašličkou. Winterové Herbář věřím, protože ona tak fakt žije, ale Vrbková a spol. je úplně jiné kafe. Za mě nekoukatelné. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Všechno, co mám ráda, musí být zakázané stimulanty. Jen pomocí nich se dá za dopoledne natřít plot i ze sousedovy strany, složit vyvýšený záhon, zasadit několik komulí Davidových, ušít polštáře na sedačku a udělat velikonoční výzdobu, aniž by se člověk zadýchal či nedej bože zpotil. Odpoledne se upeče bábovka podle babiččina receptu, nasmaží řízky, udělají gumoví medvídci a čerstvě natrhané kopřivy zalejí nálevem z vodky. Kolem plotu jde čirou náhodou kamarádka, s kterou láhev dorazím a jen tak mezi řečí zasadíme bylinky, vytvoříme několik kabelek z mechu a vše připravíme na podvečerní dětskou oslavu, na kterou manžel sehnal trampolínu, aby aspoň něco dělal.. Product placement nápadnější než propagace Binfordových výrobků v show kutila Tima mi ani tolik nevadí, ale ten pořad je jako pornofilm. Ten taky v jisté činnosti nastavuje vysokou laťku a divák si pak může myslet, že je to standard. Chci díl, kdy přijdou věty: „Už toho mám, kurva, plné zuby! Nikdo mi nepomůže, ze zahrady mě bolí záda, ruce mám vytahané jako opice. Chci zpátky na činžák!“ ()

chrispe 

všechny recenze uživatele

Všechno co mám ráda je přesně ten typ pořadu, na který se rádi podíváte, protože je zalitý takovým tím růžovým přelivem a lidi (jako třeba já) u něj získají pocit, že je vše jednoduché a že vše bysme dozajista taky zvládli, v koutku duše vědíc, že většina z těch činností by nás začala srát už při nákupu materiálu a pomůcek. Ale tak se na to aspoň koukneme (a ti šikovnější a odhodlanější a míň líný najdou dozajista proveditelnou inspiraci. :-) Pěkně s kávou, nebo čajem v ruce, zachumlaní pod dekou, říkajíc si... hm... třeba někdy. Pořad ničím zvláštním nevyniká, je prostě jen sympatický, což se bohužel nedá říct o moderátorce, ale to už je na každém, jak ji bude vnímat. Naštěstí to atmosféra přebíjí, protože občas si říkám sakra proč... proč tak přehrává (bohužel nejen ona). Je mi pak trochu trapně za ni. A o těch prkenných chudácích "reklamácích" ani nemluvím. Btw: Ten opravdu neskrytý product placement je místy dost otravný. Chápu, že někdo to financovat musí, ale tady se snad ani nesnažili, aby to nepůsobilo rušivě. /// 2.9.2019 Všechno, co mám ráda v létě -> myslela jsem, že horší moderátrka být nemůže a ejhle, ony se zjevily hned dvě horší. Nechápejte mě špatně, všechno to jsou krásný ženský, ale na tohle strojené přehrávání se fakt moc nedá koukat. /// 26.9.2019 Evo jedna, vrať se!!! /// 15.11.2019 Nedá mi to a ještě opravím komentář. Protože jsem byla k Evě dvě kapku nespravedlivá. Je pravda, že má spíše městské vzevření a moc se mi jí tu tvořilku nechce věřit. Ale vyklubala se z ní fakt sympatická paní. Škoda jen toho přehrávání, ale s tím měla velký problém i Eva jedna. Kamarádky radši nekomentuju, tam to zůstala jedná velká katastrofa. ()

Kalidor_ odpad!

všechny recenze uživatele

Hospodyňka, tvořilka a McGyver v jednom, to je Eva Vrbková. Pořad tak prošpikovaný reklamami, že jsem se obával chvíle kdy se paní Eva ohne a z gatěk jí vyleze cedulka Intimissimi. Inspirativní zejména pro ženy v domácnosti, ukáže jim jak během jednoho dne stihnout přečalounit gauč, vyměnit bojler, upéct osmipatrový dort, osázet zahradu sakurami, vyřezat loutkové divadlo z baobabu s 20 loutkami a 6 scenériemi, namalovat foukacími fixemi na stěnu obýváku západ slunce nad Alpami a přetřít okapy kolem baráku blankytnou modří. Samozřejmostí je odpočinek u kávy a pokec se sousedy či náhodnou kolemjdoucí z energetické společnosti, která "dohodí" lepší tarif zemního plynu a svítiplynu. Celé je to ještě tak spontánní a uvěřitelné jak uruguayská telenovela. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama