Všechno, co mám ráda

(pořad)
  • Česko Všechno, co mám ráda v létě
Publicistický
Česko, 2018, 26 min

Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemnit domov v novém hobby magazínu. Jedná se o specifický formát lifestylového hobby magazínu pro moderní a sebevědomé ženy. Hlavní průvodkyní celého pořadu je herečka Eva Vrbková. Pořad je cílený na chytré a vzdělané ženy napříč Českou republikou, z měst i vesnic, ženy kreativní a akční. Důležitou roli v pořadu hraje prostor, což je reálný dům, ve kterém Eva vaří, pere, uklízí, maluje, tapetuje, stará se o zahradu, bazén, vyrábí dárky, natírá nábytek, zpracovává úrodu z přilehlého lesa i zahrady, griluje, rekonstruuje, zatepluje dům, opravuje omítky, mění podlahy, řeší havárie, připravuje rodinné oslavy, prostírá slavnostní tabule, zdobí dům, aranžuje květiny, nakupuje, zjednodušeně řečeno, řeší vše, co řeší většina žen doma. Eva není moderátorkou, která pasivně zpovídá hosty. Eva naopak věci dělá – je aktivní průvodkyní pořadu. Žije aktivní život, je vystavovaná desítkám zkoušek, výzev, reálných problémů, které přináší běžný rodinný život. Setkává se s přáteli, věnuje se zájmům a koníčkům, stará se o dům a zahradu. (Česká televize)

Matt_D_ odpad!

Tento pořad sledují prakticky od té doby, co ho začali vysílat. Za několik málo let se již "stokrát" změnila hlavní moderátorka a bohužel to bylo vždy k horšímu. Je zdárným příkladem toho, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Poslední svíčička naděje zhasla tehdy, když zemřel milovaný kocour Dušan, který bez problemů rozeznal vruty od šroubů a aktivně pomáhal paní Evě. Ať už s vařením nebo vyráběním. Všechno co mám ráda navíc začalo jako hobby pořad, ve kterém se sem tam objevila reklama a nyní je to reklama, ve které si moderátorka sem tam i něco vyrobí. To na kvalitě také moc nepřidává... ()

Kalidor_ odpad!

Hospodyňka, tvořilka a McGyver v jednom, to je Eva Vrbková. Pořad tak prošpikovaný reklamami, že jsem se obával chvíle kdy se paní Eva ohne a z gatěk jí vyleze cedulka Intimissimi. Inspirativní zejména pro ženy v domácnosti, ukáže jim jak během jednoho dne stihnout přečalounit gauč, vyměnit bojler, upéct osmipatrový dort, osázet zahradu sakurami, vyřezat loutkové divadlo z baobabu s 20 loutkami a 6 scenériemi, namalovat foukacími fixemi na stěnu obýváku západ slunce nad Alpami a přetřít okapy kolem baráku blankytnou modří. Samozřejmostí je odpočinek u kávy a pokec se sousedy či náhodnou kolemjdoucí z energetické společnosti, která "dohodí" lepší tarif zemního plynu a svítiplynu. Celé je to ještě tak spontánní a uvěřitelné jak uruguayská telenovela. ()

tereez odpad!

Já se picnu, proč se vůbec namáhaj s točením nějakýho materiálu kolem? Náklady na mzdy, bydlenkovský propriety...úplně zbytečný. Vždyť by stačilo prostě na sklo lípnout na těch 26 minut "KUPUJTE LOSY, LOSY KUPUJTE, BUDOU VÁNOCE, ZLATÁ RYBKA POTĚŠÍ VNUČKU I BABIČKU, KUPUJTE LOSY, NEBUDOU!!"            _ V epizodě 138 byl losovej bizárek jen jednou, oukej, beru, sponzor. V předvánoční 139. byla losová scénka rovnou třikrát, z toho jednou s Veronikou Diamantovou (mluvčí Sazky, neuvedeno u jména), která modelovou situaci Vánoc v rodinném kruhu s losy v rukou popisuje slovy "o tom to přesně je, zažít něco... nového, zažít něco... netradičního, prožít spolu trošku toho napětí". Tak třeba bysme si taky v rámci těch svátků klidu a pohody mohli do obýváku dát !nově a netradičně! i maty a vytřískat z nich na Štěpána nějaký prachy. Taky bychom stejně jako moderátorky zasněně přivírali oči a místo myšlenek, co si pořídíme za imaginární výhru, bychom mohli pronášet, co jsme si bývali mohli pořídit, kdybychom prachy nestrkali do číčovin jako jsou losy nebo maty. ()

chrispe

Všechno co mám ráda je přesně ten typ pořadu, na který se rádi podíváte, protože je zalitý takovým tím růžovým přelivem a lidi (jako třeba já) u něj získají pocit, že je vše jednoduché a že bychom vše dozajista taky zvládli, v koutku duše vědíc, že většina z těch činností by nás začala srát už při nákupu materiálu a pomůcek. Ale tak se na to aspoň koukneme (a ti šikovnější a odhodlanější a míň líný najdou dozajista proveditelnou inspiraci. :-) Pěkně s kávou, nebo čajem v ruce, zachumlaní pod dekou, říkajíc si... hm... třeba někdy. Pořad ničím zvláštním nevyniká, je prostě jen sympatický, což se bohužel nedá říct o moderátorce, ale to už je na každém, jak ji bude vnímat. Naštěstí to atmosféra přebíjí, protože občas si říkám sakra proč... proč tak přehrává (bohužel nejen ona). Je mi pak trochu trapně za ni. A o těch prkenných chudácích "reklamácích" ani nemluvím. Btw: Ten opravdu neskrytý product placement je místy dost otravný. Chápu, že někdo to financovat musí, ale tady se snad ani nesnažili, aby to nepůsobilo rušivě. /// 2.9.2019 Všechno, co mám ráda v létě -> myslela jsem, že horší moderátorka být nemůže a ejhle, ony se zjevily hned dvě horší. Nechápejte mě špatně, všechno to jsou krásný ženský, ale na tohle strojené přehrávání se fakt moc nedá koukat. /// 26.9.2019 Evo jedna, vrať se!!! /// 15.11.2019 Nedá mi to a ještě opravím komentář. Protože jsem byla k Evě dvě kapku nespravedlivá. Je pravda, že má spíše městské vzevření a moc se mi jí tu tvořilku nechce věřit. Ale vyklubala se z ní fakt sympatická paní. Škoda jen toho přehrávání, ale s tím měla velký problém i Eva jedna. Kamarádky radši nekomentuju, tam to zůstala jedná velká katastrofa. /// 20.2.2022 Tvořilek se nám tu vyrojilo podstatně víc, a nejsympatičtější je mi nová krátkovlasá blondýna, která na mě působí hezky, přirozeně. Pořád občas koukám, většinou ze záznamu a zatímco tvořivé tipy mě nechávají chladnou, některé recepty vypadají výborně. Je čas zvýšit hodnocení. ()

kingik

Muži můžou u pořadu masturbovat, neb moderátorky  jsou sličné, Martina Černá, Tereza Rychlá, Dáša Zázvůrková. Ženy naplní odkaz Božky Němcové, že každá správná hospodyňka pro pírko přes plot skočí. Takže to v praxi znamená nevyhazovat žádné zbytky. Ani ty biologické. Takové osmažené lejno v trojobalu na nedělní oběd je opravdová mana. Návštěva uzná, že lepší bavorské karbanátky nemají ani v Bavorsku. Každý obal dokáží průvodkyně pořadem proměnit v praktický či dekorativní unikát. Vše se dá nějak úspěšně zužitkovat. Přece jen s větším bizárem přišel už před léty Láďa Hruška. Tohle je oproti jeho nedělním exkurzím nesrovnatelně serióznější podívaná. Je otázkou, jestli někdo se skutečně těmito výtvory inspiruje. Hruška se pravidelně chlubí kufrem plným fotografií od diváků, na kterých ukazuje, jaký má jeho bizarní dílna divácký ohlas. V tomhle pořadu se něčeho podobného nedočkáme. Přebytkům a zbytkům zdar a sláva! Jednou jistě vyzkouším nějaký ten prezentovaný kuchyňský recept a jednoduchý kutilský výrobek, abych se utvrdil, že jsem (ne)šik(a). 4/10 ()