poster

Všechno, co mám ráda (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 26 min

Režie:

Michal Herz

Hrají:

Eva Vrbková (mod.)
 • chrispe
  **

  Všechno co mám ráda je přesně ten typ pořadu, na který se rádi podíváte, protože je zalitý takovým tím růžovým přelivem a lidi (jako třeba já) u něj získají pocit, že je vše jednoduché a že vše bysme dozajista taky zvládli, v koutku duše vědíc, že většina z těch činností by nás začala srát už při nákupu materiálu a pomůcek. Ale tak se na to aspoň koukneme (a ti šikovnější a odhodlanější a míň líný najdou dozajista proveditelnou inspiraci. :-) Pěkně s kávou, nebo čajem v ruce, zachumlaní pod dekou, říkajíc si... hm... třeba někdy. Pořad ničím zvláštním nevyniká, je prostě jen sympatický, což se bohužel nedá říct o moderátorce, ale to už je na každém, jak ji bude vnímat. Naštěstí to atmosféra přebíjí, protože občas si říkám sakra proč... proč tak přehrává (bohužel nejen ona). Je mi pak trochu trapně za ni. A o těch prkenných chudácích "reklamácích" ani nemluvím. Btw: Ten opravdu neskrytý product placement je místy dost otravný. Chápu, že někdo to financovat musí, ale tady se snad ani nesnažili, aby to nepůsobilo rušivě.(10.11.2018)

 • tančísvlky
  ***

  Nádejný je už prvý diel a zdá sa,že bude na čo pozerať a nových vecí nie je nikdy dosť ...(5.10.2018)

 • mardun
  ****

  Krásný pořad(8.11.2018)

 • kulyk
  odpad!

  Když jsou životostylové magacíny udělané vkusně, dokáží jedinku znostalgizovat, uvolnit a leckdy i inspirovat. Obzvláště, je-li do role ,,průvodkyně" dosazena sympatická cvičenka. No, toto není ten případ. Amatérismus tvůrců přebíjí jen jejich neschopnost činit reklamu alespoň trošku skrytou. Díky tomu pak můžeme sledovat surrealistické rozhovory se ,,sousedem", co, jdouc kolem s informací, že nemá čas na kávu, mezi řečí Vrbkové umyje okna, vytře, vydrhne hajzl a za táhlých záběrů na produkty lajfhajt povysvětluje, jak pospíchá. Ta si pak kydne za comp a velice návodně nadatlí adresu zásilkáče, na kterém objedná svému životnímu zoufalci šusťákovku. Patrně proto, aby to (jako že) netřískalo do očí, si následně ,,moderátorka" okope zarostlý drn. Hm. Když si přimyslíte prachmizernou kameru i střih, kdy rurální královna začasté hovoří v začátcích záběru s očima upřenýma mimo objektiv, témata, okopčená od zahraniční konkurence a nesedící hudební podkres, jste doma. Přeji příjemnou zábavu.(25.10.2018)

 • Hannibal1913
  odpad!

  Česká televize bohužel stále více a více zklamává. Product placement je odpornější, než klasická reklama... jasnej odpadek(18.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace