Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

momomoo22

Vydarená paródia. Dobrý výber hercov. Dej ide identicky s originálom a paroduje ho. Je to blbé až je to dosť vtipné. ()

drkaldj

Jsou lepší parodie, ale taky horší. Bohužel zde připadá na jeden dobrý vtip (případně dobrou scénku) deset trapných. Ale nebudu zakrývat to, že jsem se párkrát docela pobavil a pousmál nad vynalézavostí filmu. ()

zamukooo

Některé scénky byly až moc nechutné, ale většina byla v pohodě. Za mě povedené, originál přímo vyzýval k tomu, udělat na něj parodii. Nekorektní humor je prostě něco na mě. Líbí se mi také to, že se dějem přesně drželi originálu. Jen mi lezla na nervy ta její spolubydlící. On už i originál vypadal trochu jako parodie, bohužel byl myšlen vážně… ()

Dedincan

Šedý originál som nevidel, ale približnú predstavu už mám. V zásade platí, že ak máte chuť na totálnu hovadinu, treba hľadať Marlona Wayansa. Fajn materiál pre bežného pubertiaka. ()