Padesát odstínů černé

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 92 min

• kaylin

Dostanete přesně to, co očekáváte. Blbý humor, který Marlon Wayans docela umí, což rozhodně není lichotka. Jsou zde i nějaké vtipy, které vás donutí se zasmát, protože je toho prostě tolik absurdního a vulgárního, že se to sem tam musí chytnout. Ani na ten průměr se to nedostane, ale pokud vám Marlon sedí, budete se bavit.(26.4.2016)

Dnešné paródie zväčša vyznejú nesmierne trápne, ale toto sa celkom dalo. Aj keď bohužiaľ ani tu sa tvorcovia nevyhli zbytočnej a okázalej trápnosti, občasne doplnená aj rôznymi nechutnosťami siahajúcimi k absurdnosti situácií. Ale na druhú stranu tu bolo viacero výstižných hlášok a scénok, ktoré dokonalo zosmiešnili originál. Takže až taká katastrofa to zase nebola, okrem spomínaných trápností a nechutností. Dokonca aj herci sa mi pozdávali!(31.5.2016)

• george82

Stále je potřeba brát, že jde o parodii. Nicméně parodie na naprosto nic neříkající film. Už to, že má parodie skoro stejné hodnocení jako originál o něčem svědčí. Během filmu se mihne pár vtipných scének, ale řekl bych, že těmto typům komedií již odzvonilo. Éra filmů bratrů Wayansů je již za zenitem a není z čeho brát. Je to dokola pořád to stejné.(4.5.2016)

Budete se bavit, pokud 1) jste viděli originál 2) máte rádi parodie Film jde v posloupnosti jako originální film. Ano, jsou tam trapné a nechutné části (v kterém parodii nejsou), ale je tam také hodně světlých částí, kdy neudržíte koutky v klidu :). Telefonní seznam -Christian Grey -Christian Black -Christian Black-as-hell ...(3.2.2016)

• L_O_U_S

Před nějakým časem jsem si pustil Padesát odstínů šedi a litoval jsem. Po pár dnech jsem prubnul tuhle parodii. Zlaté časy americké parodie jsou už dávno pryč a nečekal jsem nic extra. Párkrát jsem se ale zasmál, hlavně u těch rasově-stereotypních vtípků. Navíc oceňuju zparodování filmu Whiplash. (1 236.)(27.3.2018)