poster

Padesát odstínů černé

 • USA

  Fifty Shades of Black

 • Slovensko

  Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Dostanete přesně to, co očekáváte. Blbý humor, který Marlon Wayans docela umí, což rozhodně není lichotka. Jsou zde i nějaké vtipy, které vás donutí se zasmát, protože je toho prostě tolik absurdního a vulgárního, že se to sem tam musí chytnout. Ani na ten průměr se to nedostane, ale pokud vám Marlon sedí, budete se bavit.(26.4.2016)

 • Aljak
  ***

  Dnešné paródie zväčša vyznejú nesmierne trápne, ale toto sa celkom dalo. Aj keď bohužiaľ ani tu sa tvorcovia nevyhli zbytočnej a okázalej trápnosti, občasne doplnená aj rôznymi nechutnosťami siahajúcimi k absurdnosti situácií. Ale na druhú stranu tu bolo viacero výstižných hlášok a scénok, ktoré dokonalo zosmiešnili originál. Takže až taká katastrofa to zase nebola, okrem spomínaných trápností a nechutností. Dokonca aj herci sa mi pozdávali!(31.5.2016)

 • george82
  **

  Stále je potřeba brát, že jde o parodii. Nicméně parodie na naprosto nic neříkající film. Už to, že má parodie skoro stejné hodnocení jako originál o něčem svědčí. Během filmu se mihne pár vtipných scének, ale řekl bych, že těmto typům komedií již odzvonilo. Éra filmů bratrů Wayansů je již za zenitem a není z čeho brát. Je to dokola pořád to stejné.(4.5.2016)

 • Sundance.cz
  ****

  Budete se bavit, pokud 1) jste viděli originál 2) máte rádi parodie Film jde v posloupnosti jako originální film. Ano, jsou tam trapné a nechutné části (v kterém parodii nejsou), ale je tam také hodně světlých částí, kdy neudržíte koutky v klidu :). Telefonní seznam -Christian Grey -Christian Black -Christian Black-as-hell ...(3.2.2016)

 • L_O_U_S
  **

  Před nějakým časem jsem si pustil Padesát odstínů šedi a litoval jsem. Po pár dnech jsem prubnul tuhle parodii. Zlaté časy americké parodie jsou už dávno pryč a nečekal jsem nic extra. Párkrát jsem se ale zasmál, hlavně u těch rasově-stereotypních vtípků. Navíc oceňuju zparodování filmu Whiplash. (1 236.)(27.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace