Padesát odstínů černé

Fifty Shades of Black

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 92 min

Dnešné paródie zväčša vyznejú nesmierne trápne, ale toto sa celkom dalo. Aj keď bohužiaľ ani tu sa tvorcovia nevyhli zbytočnej a okázalej trápnosti, občasne doplnená aj rôznymi nechutnosťami siahajúcimi k absurdnosti situácií. Ale na druhú stranu tu bolo viacero výstižných hlášok a scénok, ktoré dokonalo zosmiešnili originál. Takže až taká katastrofa to zase nebola, okrem spomínaných trápností a nechutností. Dokonca aj herci sa mi pozdávali!(31.5.2016)

No jéje, pořád nadávám na všechny kdo viděl tento film a neshlédnul pravý originál, jinak nemá smysl hodnotit. Vzhledem ke zpracování tohoto filmu, který navazuje na pravý originál se to povedlo opravdu na výbornou, místy až na nechutnou :D. Teda z 30% člověk nepotřebuje vidět originál, díky těm slovům, to jak herci hrají své role, co dělají na to se místy film opravdu nepotřebuje. Ano válel jsem se smíchy pod stolem hlavně ze striptéra (Christiana Blacka) to bylo hodně krutě nechutné! Klobouk dolů, jeho předchozí páry nenormálních aktivit byly o něco slabší.(29.6.2016)

• Shakers

Strašne som chcel aby bola čierna lepšia ako šedá, ale nie je to tak. Marlon Wayans ako herec, scenárista a producent to až moc odbil. Kde sú tie časy Scarry Movie ? Nie je to inak najhoršie. Pár vecí ma pobavilo, ale ako celok to nefunguje. Keby sa zostrihala nejaká 10-15 minutovka toho najlepšieho určite by to bolo lepšie. Takto občas prišla aj nuda, ale na jeden krát to ušlo a bolo aj na čo pozerať (Kali Hawk). 50% - 2*(18.6.2016)

• Necrotongue

Čekal jsem,že dám minimálně jednu hvězdičku za to,z čeho si film dělá legraci,ale se zlou jsem se potázal.První podezření,že budu zklamán,jsem dostal ve chvíli,kdy jsem zjistil,že Marlon Wayans nikdy neslyšel o cimrmanovské aplikaci šrapnelu.Neustálý proud vulgarit působí tupě a impotentně,zasmát jsem se neměl čemu,protože každý pokus o humor byl příliš zoufalý.Na filmu nemám vůbec co pochválit,a to se docela rád podívám na sérii Scary Movie nebo Pidihajzlíka.(23.8.2016)

• Lukyn007

Jako celek působí Padesát odstínů černé přijatelně. Nicméně přítomnost zbytečně vulgárních gagů i nastavovaných (ne)vtipů film se vší parádou zkrátka zabíjí. Tvůrci se snažili, ale snaha není vše. Wayans by se měl na své filmy konečně podívat a dát všem divákům za pravdu. Příště by to třeba mohlo konečně vyjít.(28.1.2016)