Reklama

Reklama

Padesát odstínů černé

  • USA Fifty Shades of Black (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (248)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Fuck Hard. And Quick.. Pan Wayans si odškrtl další položku na svém blacklistu filmů vhodných k parodování a řekněme si na rovinu, tenhle si o to žádal na kolenou. Zřejmě nikoho nepřekvapí, že Marlonovo potrhlé Black Dick Smoke Maryjane křepčení je z uměleckého hlediska o délku análního kolíku lepší než masterpiss lady Jamesové, i přesto, že se tradičně utápí v infantilitách, oplzlé lacinosti a omílání tématu represe černošského obyvatelstva. Zkusit u nás natočit scénu, v níž bílá matka schovává před svým černým adoptivním synem peněženku, klečí rasista Marlon spoutaný v playroomu ombudsmanky a žádné záchranné slovo ho od bolesti neuchrání.. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Parodie mám vlastně rád a těch novějších jsem viděl většinu, abych tak řekl nebo zkrátka celkem dost. Od Leslie Nielsena se tento podžánr počínaje prvním Scary movie posunul někam úplně jinam a hodně lidem to zkrátka je proti srsti. Sází se na ten nejjednodušší humor, jaký je možné předvést a pokud člověk nechce takzvaně vypnout mozek a ideálně vzít s sebou pár podnapilých kámošů, či se zkrátka patřičně naladit, trailer jasně ukáže, že by měl tento kousek a jemu podobné, vynechat. Já se bavil vesměs dobře..po nějaké době jsem chtěl dokonce napálit 4 hvězdy, ale na to je hlavně závěr příliš infantilní a místy nudné. A bezpochyby nebetyčně hloupé. Hangover Games ale dokazují, že může být hůř. A uvedení do českých kin naznačuje, že můžete být v kině zachráněni od českých pecek jako Lída Baarová nebo Decibely lásky. Takže vlastně fajn...6/10...[22.02.2016_Cinestar_Anděl] ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Originál jsem neviděl ani jej neplánuji, ale na parodii s Wayansem jsem byl zvědavý a vcelku to obstálo. Překvapivé je, že situační humor je zde poněkud trapný až absurdní, ale naopak potěší vtipné dialogy, při kterých jsem se párkrát hezky zasmál. Ke konci se film už docela táhne, ale na pobavení to postačí. 55% ()

juta 

všechny recenze uživatele

Pár nenormálních aktivit nebyla žádná sláva, proto jsem čekal, že tohle bude alespoň ještě o stupínek horší. Výsledek mě ale docela překvapil. Nasmál jsem se tu tolika věcem z plných plic, až jsem se divil, jenomže co si budem povídat, příběhově to bylo zase na jedno brdo a téma, které vyloženě nemusím tomu také nepomohlo, takže je to takový průměr. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nedávej jí ho tam celýho. Nezaslouží si to." Pan Šedý a jeho SM srandy si o zparodování vyloženě říkaly, ale pan Černý to absolutně nezvládl. Sice jsem se bavil při výprasku, při waterboardingu a při seznámení s otčímem Ronem, ale to je zoufale málo. Většinou totiž pan Černý dělal a říkal v podstatě to samé, co už dříve plácal pan Šedý. Pouze přitom dělal ksichty, abych pochopil, že je to vtip. Sorry, nepochopil jsem to a sebevědomě říkám, že to nebyla moje chyba. Jsem totiž pan Bílý a nehodlám kvůli tomu trpět. ()

Galerie (88)

Zajímavosti (4)

  • Film se natáčel v v Hollywoodu a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama