Don't Knock Twice

Po dlhých rokoch chce Jess (Katee Sackhoff) získať späť svoju dcéru. Chloe (Lucy Boynton) však z tejto správy nie je vôbec nadšená, keďže matka pri nej nebola vtedy, keď ju najviac potrebovala. Svojou nerozvážnosťou sa však Chloe dostane do problémov. Zaklope dvakrát na dvere domu, v ktorom býva stará čarodejnica, a tým prebudí nebezpečnú kliatbu. Jedinou nádejou na záchranu je totiž len jej matka. Otázkou ale je, či dve osoby, ktoré boli tak dlho rozdelené, sú schopné spojiť sa a poraziť temnú kliatbu. (Marceloo)

TomStrom

Místama velmi solidní vizuál, hlavně ta čarodějnice je zdařilá. Místama to ale zas vypadá podivně levně... neseděli mi herci, dějově to působí poněkud nesoudržně, sem tam je to velmi zdlouhavé. Největší problém je ale něco, co jsem zažil snad poprvé. Ten film nemá žádnej solidní prolog, ze začátku tvůrci příliš tlačí na pilu, později jsou zase nelogické prostoje, kdy to začne nudit. Hlavně je špatně budované napětí, nemá to žádnou gradaci. Začalo to příliš natvrdo, pak zase byly hluché pasáže ve chvíli, kdy mělo přituhovat. Výsledkem je taková jakási podivná sinusoida, která prostě do horroru nepatří. Škoda, když zhruba polovina filmu míří správným směrem a zbytek to celé zazdí. ()

coinneach

Přehrávající herci, klopýtající režie a k tomu nepadnoucí sedmdesátková hudba. Don't Knock Twice přesto zachraňuje šikovný scénář, který si během 95 minut přichystá několik zajímavých zvratů. Tohle mohl být hollywoodský hit! Místo něj se ale servíruje pouze hororová jednohubka pro zasvěcené. 60 % ()

ANTYCHRYST

Baba jaga v akci :) myslím že čarodějnice, která nejni moc vidět funguje velice dobře. Temné stíny, zvuky, párkrát povedené lekačky..70% druhej díl už je ve vzduchu a už nebudu klepat na žádnej opuštěnej dům. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Temná atmosféra ušla a ducho-čarodejnice taky. "Detektivní" část mě zabavila nachvilku a i počítání dvojklepnutí mě přestalo bavit. Průměrně nezáživné. ()

Shanen29

Příjemný a dobrý horor s dobře zakomponovaným dějem a otevřeným koncem.Doufám,že dvojí zaklepání ještě uvidíme. ()

Knor

Sympatická duchařina s osvědčenými postupy pro strašení. Srát na těch pár nelogičností, máme tu horor, kterej se snaží poctivě strašit a napínat luštěním děsivé záhady. Není to pravda žádnej megahoror, ale jako jednorázová zábava pro hororový fandy musí uspět. Lehkej nadprůměr, kterej stojí za pozornost. ()

XXXXXXXX

Pokud jste zrzavá stařena nad hrobem a už jste patřičně nebetyčně nasráni tím, že si u Vašeho zvonku podávají fakani dveře, mohlo by se snadno stát, že v důsledku spánkové deprivace příjdete o jedno kolečko. Načež trpělivě a opakovaně upadnete hrdlem na nůž a narafičíte to tak, aby to vypadalo jako nehoda. Pak už jen stačí trpělivě čekat kdy se u domu vyvrbí další sígr. Flágnete-li klepadlem o zárubeň jednou, stařena otevře okno, prásknete-li jím podruhé, složí své rachitické tělíčko na zem a pokud do kruhu udeříte potřetí, máte o zábavu do dlouhých zimních nocí postaráno. K této nastavované a již tak řídké kaši, nadále režiser přilepil disfunkční rodinné drama na téma Cetka a Tretka vaří hovno z rodinných hodnot, pojistil si svůj ,již tak enormní, průser obsazením detektivního dřeva a už bylo skoro hotovo. Nakonec už jen stačilo, aby vykutálený scénárista pojistil pád tohoto filmové skvostu do divácké žumpy vykradením scénáře Zhasni a zdechneš, přidal něco Kružnice a zakončil to v patřičně Nenávistném duchu. A voilá, další generický horror roku 2016 byl na světě. ()

regentor odpad!

Dětičkám v pasťáku chybí láska svých odložitelů zato jim však nechybí nápady jak se pobavit.V kurzu je klepat na dveře stařence z ruiny u dálnice v sousedství. Ta z toho dostane amok a opustí svět živých což rozpoutá téměř peklo v nervydrásajícím příběhu .Maminka fetačka co kdysi odložila dcerušku se ji chce ujmout a odvézt domů ale ta má radši dredy černouška a tak mamku pošle...k šípku.Dredista však dostane návštěvu ze záhrobí až ho vezme čert .Piercingová princezna se cítí opuštěná a tak navštíví maminku co už sice nefetuje zato modeluje jakési sochy svatých z jákesi plastelíny. Pokud to zatím diváka nevtáhlo do děje pak bude hůř. Dilematicko-psychologické rozhovy na vysoké úrovni typu: Vysrala jsi se na mě , krávo, zaberou spolehlivě několik minut než se objeví detektiv který vypadá jako by neuměl do pěti napočítat , což se ostatně v dalším ději potvrdí.Souboj s démony fetu , chlastu a kdoví čeho se mění na boj a lásku dcery. Jsou i horší filmy než je tenhle ale pokud se nechcete nechat zotročit démonem blábolismu a tupanismu tak po shlédnutí snímek rychle vymažte ze svého PC . I jedno shlédnutí je totiž značné utrpení. ()

intro

Velmi dobré silné 3 hvězdy, dal bych i půl hvězdičky na víc. Začátek a konec parádní, jen je škoda toho trochu upachtěného prostředku. No, ale i tak po bezpočtu trapných snímků co si jen na horor hrají je Don't Knock Twice milé překvapení. Jen víc podobných ()

Hedy

V moderní éře kdy se mimo země třetího světa využívá zvonek, existuje strašidlo které na vás vybafne pouze když zaklepete. Lidé z filmu jsou solidní banda neandrtálců pokud jako kreténi ťukají na dveře. V prvních minutách nás čeká největší klišé hororových filmů jaké vůbec existuje. Děsivá ježibaba z chatky hrůzy zabije negra. Později se o podobný kousek, který jí s černým mladíkem zabral pět minut, pokouší několik dní a stejně ne a ne tu blondýnu zabít. Zkrátím to. Ježibaba potřebuje nějakého lidského pomocníčka aby si mohla lépe otevřít dveře. Pomocníkem se ukáže nějaká ruská šlapka s malým parchantem která celou dobu lhala jen aby mohla zabít parchanta co klepal na dveře. Filmu bych klidně dal čtyři hvězdičky. Atmosféra byla skvělá, bylo to děsivé a napínavé, herecké výkony sice pokulhávaly. Jenže co tomu vysloužilo pouze tři hvězdičky je fakt že film skončil absolutně otevřeně a pokračování není ani zmínka. Pokud ale bude pokračování jsem ochoten dát čtyři. ()

Pitryx

Zpočátku to nevypadalo zle, ale pak přece jen přijde stará bolest s hluchotou a příběh se zbytečně brzdí. Přesto však musím přiznat snímku pár silných okamžiků. ////Nelze přidat souk.poz///// ()

J.Mayen

No nevim teda,ale 95 mi prijde jako slusne nudnych v tomhle pripade. Baba jaga nakonec ani baba jaga nebyla a postavy se k zaveru filmu chovali dost pomatene a divne, nemluve o tom podivne cestovani a prochazeni ruznyma dimenzema. Vrcholem vseho je uz po 150 te omlety klise pribeh rozhadane matky s dcerou, ktera da dohromady spolecny zly nepritel. Musism rict, ze ocekavani bylo trochu jine. ()

raxxx

Po masivním rozjezdu tomu hodně zpadnul řetěz ale gradiozni finále to zachtránilo nečekal jsem na konci takový zvrat. ()

brasek

Ťažko sa mi hodnotí... zo začiatku béčkový príbeh, ktorý na potešenie diváka prerastie do zaujímavého plnohodnotného snímku, dejová osnova baví aj keď nemá poriadnu dynamiku, lakačky a mystická Baba Jaga pridávajú punc. Lenže celé sa to niekde stratí, opäť máme pred očami len pochybné béčko, Baba Jaga už nie je Baba Jaga, Mary nakŕmi démona a predsa je vlastne voľná kedže sa zavraždila a koniec smeruje do frašky! Brrr... ()

Tomko87

Príbeh o mladej rebelke, ktorá serie na pravidlá, pretože ja som rebel s skazeným detstvom starter pack. Keď vie že nemá klopať na strašidelné dvere, v strašidelnom dome, s strašidelnou minulosťou, aj tak zaklope, pretože som kurva rebel, a kašlem na dôsledky. Na, žer.... Anglický horor, kde si to berie z každého známeho trošku. Máme tu Ducharinu, japonský štýl, dokonca nejaké to pomrknutie na Blair Witch. Niesom sklamaný, ale ani nijak extra ohúrený. Pár scén mi tam prišli že čožé., no celý čas mal film fajn hororovú atmošku. ()

hony23

Nutno přiznat, že těch pár hororových scén je natočeno velmi působivě a vytvoření atmosféry strachu se tvůrcům při nich celkem dařilo. Jenomže co je to platné, když děj je silně slaboduchý a vy máte po většinu filmu největší strach z toho, abyste si nudou neukousali všechny nehty na nohách. ()

Emperor1

Příjemná záležitost pro pozdní sobotní odpoledne s otlučeným hrnkem horkého svařáku, téma mi vyloženě sedlo. Na horor i docela složitější zápletka na téma, kdo se čím a na kom provinil. Nic převratného, originálního, ani extra strašidelného, ale nenudil jsem se. ()