Don't Knock Twice

Po dlhých rokoch chce Jess (Katee Sackhoff) získať späť svoju dcéru. Chloe (Lucy Boynton) však z tejto správy nie je vôbec nadšená, keďže matka pri nej nebola vtedy, keď ju najviac potrebovala. Svojou nerozvážnosťou sa však Chloe dostane do problémov. Zaklope dvakrát na dvere domu, v ktorom býva stará čarodejnica, a tým prebudí nebezpečnú kliatbu. Jedinou nádejou na záchranu je totiž len jej matka. Otázkou ale je, či dve osoby, ktoré boli tak dlho rozdelené, sú schopné spojiť sa a poraziť temnú kliatbu. (Marceloo)

MiniRecenze

Hloupé postavy, děravý scénář, předvídatelné lekačky-to jsou věci, které film táhnou ke dnu... NEKLEPEJTE 2X,ALE ZAZVOŇTE!!! 4/10 ()

hronikpetr

Nemohu nedat tomuto snímku alespoň 4 hvězdy. Příběh je celkem zamotaný ale v závěru se to celkem vysvětlí což chválím. Lekačky zde jsou, nejsou sice nikterak velkolepé, za to ale udrží diváka vzhůru. Děj se mi moc líbil a docela nabíral i na obrátkách. Dveře do jiné dimenze velmi chválím a působilo to na mě velmi pozitivním dojmem že se nebude jednat o naprostou hloupost. Myšlenka byla povedená, ale do 5 hvězd by to chtělo trošku více všeho. Pro horor maniaky doporučuji. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

Pavelkedar

Už jsem se těšil, až to skončí, málem jsem to nudou nedokoukal. Možná jsem byl ale ovlivněn podstatně! lepším " Zhasni a zemřeš", který jsem viděl před. ()

MartinSTFC

Možná s větším rozpočtem a lepšími herci, by to byl koukatelný horor. Ale co tohle sakra bylo? Celé absolutně o ničem, stupidní dialogy, ještě stupidnější akce. Jako kdyby scénář vymýšlel desetiletý kluk. Prostě hovadina... Jak říkám... Kdyby se na filmu nešetřilo a hlavně, kdyby se více propracoval děj, mohlo jít o dost dobrou duchařinu. Samotný příběh nešťastně trýzněné Mary, by šel probrat více do hloubky a určitě by to nebylo naškodu, seznámit se blíže s hlavním záporákem. ()

Robbie odpad!

Čo sa horrorov týka, už sa asi budem spoliehať len na hodnotenia Verbala. Toto je megasračka, za ktorú by mali verejne popraviť scenáristov a zablokovať každého užívateľa ČSFD, ktorý tomu dal viac ako jednu hviezdu. Nezmyselná, nelogická a nepochopiteľná zápletka, nezmyselná hodina nudy v strede filmu, počas ktorej sa naozaj nič nedeje a úplne wtf debilný záver ako po kýbli LSD, keď stále dúfate že je to len sen ale smola.. Veci sa dejú len tak, nelogicky a bez súvislostí a na celkom podarené efekty a kameru je ten akože príbeh neskutočne amatérsky, až to riadne nasere. No a čerešnička na torte, Olym scenáristického remesla je mongoloidný zvrat(ok) na konci. Ľudia dobrej vôle, varujem Vás! Ušetrite seba aj svojich blízkych tohto trápenia! ()

Fritaaa

A toto má jen 56 % proč? Další příklad toho, že by se lidi neměli řídit hodnocením na ČSFD. Tenhle film je poutavý od začátku do konce a ten konec má skutečně co nabídnout. Je to skvěle zahrané, ale hlavně skvěle natočené. Všimli jste si té kamery? Asi ne... co tak čtu komentáře mistrů, tak film je špatný, protože tam čarodějnice byla vidět jen málo, protože nemá film dlouhý úvod a hned se tam něco děje, a protože namísto obyčejného hororu je film doplněný skvěle zvládnutým rodinným konfliktem mezi matkou a dcerou. Cože? :D Dalšímu se film nelíbí, protože nepřináší nic nového, ale I Spit on Your Grave 2 si od něj odnesl 5*, protože je to asi originální námět :D No nic, recenzenti na ČSFD mluví jasně :D vy se jděte podívat :) ()

Miroslav.Zac

Anglický horor o čarodějnici? Děkuji, servírujte... Nebyl to žádný zázrak, obzvlášť, když film sledujete v originále bez velké znalosti angličtiny (navíc s titulky odněkud z Kambodže), takže z děje pochopíte jen to, co je očividné, ale zklamání to rozhodně nebylo. Ta čarodějnice vypadala skvěle, jen mě mrzí, že na podobné "držky" se už dnes nepoužívá namaskovaná herečka ale CGI obluda, která většinou působí velmi nerealisticky. ()

Martin29

Chloe s jakýmsi týpkem zaklepají na domě jakési ženské, která je podezřelá z čarodějnictví a z vražd dítěte. Tím, že tam zaklepají probudí jakéhosi démona, který toho týpka zabije a pak jde po Chloe. Aby se Chloe zachránila musí očistit jméno té čarodějnice jinak ji stihne stejný osud jako toho týpka. Tenhle horor bych doporučil všem,kteří s tímto žánrem začínají a hledají něco nenáročného a nelákají je filmy ve kterým tečou desítku litrů krve. S ostatními to bude horší v podstatě originalita je na bodě 0 (démon přichází v noci a ty scény jsou hodně podobné jak ve filmu Zhasni a Zemřeš některé scény připomínají pro změnu Kruh a ta scéna v tom baráku té čarodějnice mě připomněla úvodní scénu z filmu Jeníček a Mařenka Lovci Čarodějnic) herci též nic moc a lekačky těžká bída (zaujala jen ta scéna ve věznici). 40 procent hodně to zachránil i konec. ()

themuseof97

V prvních dvaceti minutách dcera stihne matku poslat ke všem čertům, potom se k ní napakovat a být na ni hnusná, i když matka jí střechu nad hlavou vůbec nemusela nabídnout. Chování postav docela na hlavu. Nicméně i přes tady tento nesmyslný začátek, trochu zmatené vyprávění a docela nesympatické hlavní postavy, to byl celkem slušný horor, dalo by se říct i nadprůměrný, se spoustou strašení a zajímavou pointou. 75% ()

tXtX

Či to bolo originálne alebo nie, riešiť nejdem.. je mi úplne jedno.. Hlavná vec, že to fungovalo, ako po stránke hororovej, tak aj dramatickej, ktorá sa zaoberala vzťahom medzi dcérou (veľmi peknou, btw..) a mamou (veľmi škaredou, btw..). Obrovské plus má tiež atmosféra a hudba. Úsmevné je, že tu každý skloňuje pojem "duchársky horor" pričom to okolo duchov nešlo ani oblúkom.. :) 80% ()

Maratonec

Lepší začátek a pak to pomalu a pomalu stagnovalo, no a pak byl konec...Ale jako výplach hororové abstinence celkem mírně ukojí. ()

C.A.T.

Krásný příklad toho, že dávat na zdejší hodnocení se někdy opravdu nevyplácí. Nečekala jsem prakticky nic, dostala jsem hodně. ()