Taj Mahal

Patrick Sobelman

Scénografie:

Pascal Leguellec
  • ludva10

Scénář zajímavý stejně jako první půlka filmu, která má napětí a spád. Bohužel to celé zazdila druhá nudná půlka a u scény s plošinou jsem se musel i smát. Jsem z oboru a takto pomalou plošinu jsem nikdy neviděl, nehledě na to, proč po naložení obou zachráněných ji neotočili od budovy. Škoda, potencionál film měl.(3.1.2017)

Já bych to zase tak tragicky s tím hodnocením neviděl, námět výbornej a pokud najedeš na hlavní hrdinku ve smyslu empatií a přemýšlíš jak by si se zachoval (a) v její situaci biják si užiješ v pohodě. Co bylo špatně, nízkej rozpočet a větší mnohem větší filmařská vymazlenost. Nebál bych se navýšit o 20 minut , dát tam scény s teroristy, zvyšilo by to divákův adrenalin, ubralo by to na lacinosti, taky dialogy .... i když to byl dabing takže vím hovno jakej orginál, ale i přes to všechno si troufnu říct, že jsem viděl už mnohem větší průsery na téma teroristi.(29.10.2016)

• kaylin

Nemůžu si pomoct, ale celý film mi přijde, jako že byl natočený proto, aby se ukázalo jedno velké drama, i když ve skutečnosti je to podáno tak, jak se mladá holka dokáže vyrovnat s krizovou situací. Nedokáže. Netvrdím, že bych se já choval jinak, to nevím, ale v tomhle podání je to prostě nuda, a ač je představitelka hlavní role pěkná, nebavila mě.(13.5.2016)

Pro mě napětí až do poslední chvíle. Možná jen, na můj vkus hlavní hrdinka až moc klidná... v mém případě by se asi dostavil záchvat paniky a breku... a nejspíš i astmatický záchvat :) Člověk by si mohl přát trochu víc akce, nějaké záběry z hotelu během útoku, ale bez toho je film mnohem realističtější. Na vše nahlížíme očima hrdinky, tak jako by tomu bylo ve skutečnosti - bez všudypřítomné a vševědoucí kamery. Takhle se ocitáme zavření v pokoji a slyšíme jen výbuchy, střelbu, křik, pláč... beznaděj, nevíme přesně co a kde se děje, kde jsou... jestli a kdy přijdou... Autentické záběry pak na konci ten zážitek jen podtrhují a dokreslují a Vy si přejete, aby pro jednou ten film byl pouhou fikcí.(16.11.2016)

• Johnny.ARN

Človek by čakal nejakú drámu teen slabomyseľnej mysle, ale ono sa z toho vykľuje celkom solídna dráma, kde sa dozviete, ako vás v hoteli dokážu udržať teroristi len s pomocou kalacha, výbušniny a ohňa. Nebolo to tragicky dlhé, neobsahovalo to nezmyselné výlevy a v konečnom dôsledku to bolo celkom uveritelné. 1 z 5(12.11.2016)