Libenjyeo

Dvanáct asijských zemí využívá ostrov v Indickém oceánu jako vězení pro obzvlášť těžké zločince, kteří tam jsou ponecháni sami sobě napospas. Za vyvraždění zločineckého syndikátu CRK je tam poslán i bývalý agent Interpolu Kim Yul (Bruce Khan). Jediným jeho cílem je najít Carlose Kuhna (Hee-soon Park) a zabít ho, aby pomstil smrt své rodiny. Dostat se k němu přes všechny jeho poskoky ovšem nebude lehké. (LangiJ)

MickeyStuma

Tady by stačilo jediné. Nonstop akce asijské kinematografie, nikoliv však z produkce Hongkongu, jak bývalo zvykem v období 80. a 90. let, ale z produkce Jižní Koreje. Námět sice není nijak neznámý, ale proč by to mělo akčním fanouškům vadit. Hlavně že se neustále po akční stránce něco děje. Děj je velmi strohý a to v rámci prezentace honosných a drsných akčních scén. O nic jiného tu vůbec nejde. Jako asijský styl akčních filmů nijak nezklame, neb je tu vše potřebné a to na filmové akční zábavné rošambo bohatě stačí. ()

misbos

Mlčenlivé ostrovní drama - aneb - kdo víc mluví, prohraje. Já nepochybuju o tom, že ty chlápci to uměj. Ale natočený je to mizerně. Slabší tři. ()

bararich8

Souboje jsou fajn o tom žádná, ale vše ostatní je slabota a kazí to celkový dojem. Uvítal bych svižnější tempo, méně přihlouplých postav okolo a více bitek a ideálně i o něco důstojnější příběh. Slabší 3* ()

Tamten

Bruce Khan poměrně válí. Tak rychlé kopy jsem dlouho neviděl a ani ostatní techniky nejsou k zahození. Choreografie soubojů také není k zahození. Děj je standardně o ničem a bohužel to tu zde také trochu kazí asijský pseudohumor, díky kterému ten, kdo není motherfucker drsňák, tak se musí chovat jak kretén. ()

TomStrom

Bitky samy o sobě špatný nejsou, i když už jsme mnohde viděli i lepší, akorát příběhově to je takový slaboučký, což by u akčňáku tolik vadit nemělo, ale přesto se tohohle pocitu zbavit nemůžu. Nad jednou věcí si ale od plic postěžovat musím, a to je ten infantilní humor. U Korejců už jsem zvyklej na lecjaký přitroublá legrácky, ale tady to je prostě až na facku. Nacpali tam tak otravně tupý rádoby vtipný scény, že jsem s mrazením v zádech zavzpomínal na druhou Mumii, Piráty z Karibiku, Lovce pokladů a nebo jiné zločiny studia Disney. Tu třetí hvězdu Revengerovi nechávám čistě jen z velkorysosti. ()

mimozakon

...anebo jak jsem koukal za jeden den 2 revenge movies, tento vice akcnejsi ve zmyslu bojovych umeni... celkove to ale pusobi dost dementne... Jak jedna strana kladasu, tak i zZZzzzzaporaci... ()

Shanen29

No mě to opravdu bavilo,sice jsem se v určitých momentech i zasmál,ale akční brutální parádičky oslovily velmi dobře. ()

horor2

Parádní bitky. Líbil se mi hlavní hrdina i hlavní padouch. Milé překvapení, které mi udělalo obrovskou radost. Samozřejmě korejci mají hodně ve zvyku film odlehčit nějakou tou srandou nebo debilním chováním alá king kong apod. Jinak super akční rozmrdávačka s prvky komedie :-) ()

Mamlas

Srandovní taškařice o nějakých asiatech, kteří se mlátí na nějakém asi ostrově. Kdyby se vynechaly všechny ty monotónní bitky, tak by ta kravina byla kratší než Večerníček. ()

hufnagel

Slušný martial art film v štýle Raidu.O logike môžete pochybovať,ale choreografie súbojov a ich realizácia a kamera tomu dali dobrý drive.Vynechať mohli ten úplne trápny humor.A neznámy Bruce Khan ma úprimne pozitívne prekvapil. ()

Vajnlich

Hodně slabý, pokud budu tento film hodnotit jako akční pak možná bych mohl dát i dvě hvězdy, ale jinak je to opravdu prostoduché bez špetky dobré filmařiny. Pokud máte chuť na korejský film doporučuji Dogani, Sinsegye nebo Viděl jsem ďábla. A pokud na korejský akční pak Ajeossi. ()

fricek12

Poměrně pěkná kung-fu bojovka vložená do nápravného zařízení s nepříliš objasněnou hierarchií, ale jak jinak vyřešit problém se střelnými zbraněmi, když je jednoduše potřebujete ve filmu zakázat. ()

Mukade

Komediálne prvky mi velmi liezli na nervy (tak som ich preklikal a aj zopár iných somarín = zobral som scenár a réžiu do vlastných rúk :)), veci mimo bitiek často pokulhávali, ale bitky a bad ass cool štýl hlavnej postavy boli vynikajúco uspokojujúce a viac ako vykompenzovali ostatné nedostatky ........... PS: dlho nevidený skvelý "samurajský" súboj s mečmi.........................PS 2: Herec hlavnej postavy = Bruce Khan . "Bruce Khan runs Super Kick Martial Arts Academy in Seoul.".."The martial arts choreographer, actor and stuntman, has decades of experience in the fighting arts. Khan began martial arts training in middle school. Starting with hapkido, he eventually earned a fifth-degree black belt in the discipline. He went on to earn advanced belts in taekwondo, in addition to training in Thai kickboxing, judo and gyeoktugi (Korean kickboxing)." ........... NIEKTO NAPÍSAL ŽE BITKY TU SÚ ZRÝCHĽOVANÉ. Yeah right: "He took the job and met action star Sammo Hung in Hong Kong. The two eventually became friends. In 2002, Khan moved to Hollywood on Hung's advice and started training at a kickboxing school for stuntmen. There, Khan's quick and powerful kicks drew attention. ``While I was kicking focus mitts, I kicked so hard that other guys would watch me,'' he said. ``I then got asked by the other stuntmen to help them with kicking, and then more started to ask me.'' His newfound popularity prompted Khan to set up Action Cinema Training in Studio City, California, where he trained stuntmen in martial arts for one year. (potom išiel s5 do Kórei sa oženiť)" ( článok ) ............. niekto napísal: " I am extremely impressed. Only twice in my 63 years has a movie fighting Actor taken my soul. 1st Bruce Lee, 2nd Jet Li and now #3 Bruce Khan." ()

Accuphose

Komedie, kde se zabíjej lidi.. počkat. Vezmeme to trošku do hloubky. Jihokorejci mají menší problém, teda on je už větší, neznají hranice. Režisér Seung-won Lee se jednoho dne probudil a řekl si, jak já to ksakru natočím. Líbí se mi Muž odnikud, to se nám povedlo, ten Indonéskej zátah byl pecka, zasadíme to do prostředí Battle Royale, to je originální a trošku to hodíme do patosu a kýče Hunger Games, protože to se v USA líbí a přidáme komediální prvky ve stylu starejch pecek Jackieho Chana, protože to zas máme rádi my, Korejci. A pak že se už nic novýho vymyslet nedá, já to dokázal. Do hlavní role dáme hmm... kdo přichází v úvahu? To nevadí, že je starej, dostane 3 měsíční kůřu, hejbat se pořád umí. Trošku s nadsázkou, ale výsledek tak bohužel vypadá. Jediný, co ve filmu za něco stojí, jsou akční scény. Teda ne ty, kde se zabíjí, ale paralyzují nepřátelé všemi možnými prostředky. Takže jedna hvězdička za akční scény a druhá za dědu, víc fakt dát nemůžu. ()

jundrak

Klasický asijský revenge film. Skvělá bojová choreografie a atraktvní prostředí tichomořského ostrova. Příběh je vcelku jednoduchý a předvídatelný, jen škoda toho trochu toho infantilního děje. ()

mdf

Dějově jak už to u toho typů filmů bývá nic moc,ale souboje,spolu s kamerou jsou opravdu dobré. ()

princeznaaur

Takový béčkový film. Akční a bojové scény 100%, vedlejší herecké obsazení 10%, prostředí 100%, scénář 10% - celkově bych hodnotila 2-3 hvězdy, tak dávám 3, za pěknou muskulaturu hlavních postav. ()