poster

Ariana Grande - Thank U, Next (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2018, 5:30 min

  • - Videoklip v den svého vydání zlomil světový rekord na serveru Youtube, kdy ho za 24 hodin od vydání zhlédlo 55,4 miliónu lidí. (Michi88)

  • - V různých rolích se ve videoklipu objevili i kolegové a kamarádi Ariany ze seriálu V jako Victoria (od r. 2010), a to Elizabeth Gillies, Daniella MonetMatt Bennett. (Michi88)

  • - V první sloce: „Thought I'd end up with Sean, but he wasn't a match. Wrote some songs about Ricky. Now I listen and laugh. Even almost got married and for Pete, I'm so thankful. Wish I could say, 'Thank you' to Malcolm 'cause he was an angel,“ reflektuje Ariana Grande na své předešlé vztahy. Nejprve s rapperem Big Seanem a Rickym Alvarezem. Poté odkazuje na své zrušené zásnuby s komikem Petem Davidsonem a nakonec zmiňuje, že by chtěla poděkovat svému zesnulému ex-příteli Mac Millerovi, za jehož smrt ji jeho fanoušci vinili. (hansel97)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace