Sikeurit meseji (TV seriál)

• Jižní Korea

시크릿 메세지

The Secret Message

Romantický / Drama

Jižní Korea, 2015, 18x13 min

• Zelilu007

Těšila jsem se na TOPa, ale bohužel. No nezahrál tady nikdo nic u čeho by se dalo pozastavit. Takové mdlé... Ale třeba se to někomu zalíbí. Můj šálek kávy to bohužel není.(21.12.2015)

Seriál postavený na pěkných obrazech a "smajlících". V rámci reklam určitě nadprůměr, v rámci seriálů určitě lehký průměr. Vedlejší postavy byly téměř zbytečné, jediný, kdo mě doopravdy zaujal, ale v podstatě jsem se o něm dozvěděla prd, byl Koide Keisuke. Hlavní postavy samozřejmě byly ublížené z minulosti, ale zřejmě se to pokoušely překonat. Přímočarý příběh, s víceméně plochými postavami. Sem tam pár scén bylo "juchacích", hudební doprovod mě moc nezaujal, herecké výkony také ne, ale zase nebylo moc co hrát. Prostě pěkná reklama. Nic víc. Slabší 3*. Přeloženo.(24.11.2015)

Zajímavě natočeno - to se mi vážně líbilo. Ale jinak se tam v podstatě nic neděje, jen pár cute scén, nic víc.(3.1.2016)