poster

Flesh

Drama

USA, 1968, 105 min

Režie:

Paul Morrissey

Scénář:

Paul Morrissey

Kamera:

Paul Morrissey

Producenti:

Andy Warhol
(další profese)
 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(13.1.2010)

 • Mishqo
  **

  Ten strih bol desný, niektorí herci priam amatérski, ale Joe bol údesne sexi. Čo do príbehu nič moc, až na niektoré scény. Ale slabota inak. 40-50%(16.7.2014)

 • hirnlego
  ***

  Obyčejný příběh, natočený bez předsudků (hlavní hrdina už od prvních okamžiků ukazuje doslova všechno). Celému filmu dominuje naprosto "nepravidelný", snad až rušivý střih. Myslím, že jemu podobný jsem asi zrovna moc často neviděla (napadá mě teď snad jen vzdáleně tohle připomínající Lars von Trier se svými úlety - ten je však kvalitou trochu někde jinde, víme). Nejlepší scéna pro mě byla nejspíš ta, kde Joe krmí to malé děcko. . . Lehce podivný, avšak vcelku milý snímek, kterému bych těch 105 minut možná věnovala i podruhé...(30.3.2006)

 • Martin741
  *

  Nudny americky pornograficky film, bez tempa, bez deja : 5 %(2.6.2015)

 • darkrobyk
  ***

  Od spánku ke spánku sledujeme příběh jednoho těla, které skrze sebe vydělává tak, až padne únavou. Kromě epizodky s dítětem je docela zábavné setkání s kreslířem, jenž se snaží, během zasvěcené přednášky o umění, aranžovat Joeovo tělo podle známých soch ( Myrónův Diskobolos, Rodinův Myslitel, sochy od Praxitela ad.). Svět ulice vypadá spíše optimisticky, což ve filmech nebývá časté.(1.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace