Epizody(12)

DaweForeman

Tak nakonec jsme se dočkali pokračování a stálo to za to. Když to porovnám s první sérií, tak se to trochu odhouplo od té komediální stránky a neustálého omílání toho, jak by všechny měly studovat. Sice to tu je zezačátku, ale většinou je tu spíše vážnější atmosféra, která řeší vztahy mezi sestrami, jejich vztah k hlavnímu hrdinovi a také se konečně něco poodhalí z tajemné minulosti (především to, která z nich je ona tajemná holčina na fotce). Autoři ale zase zvolili otevřený konec podobný té z jedničky, protože je to opět příprava na oznámenou třetí sérii, kde už to vypadá, že by se to mohlo kompletně všechno rozekrýt. Občas se tu vyskytne něco nečekaného, ale po téhle sérii se člověk tak nějak více seznámí s povahou a chováním jednotlivých holčin, kdy rozhodně už snad nemá problém odhadnout která je která podle hlasu, ale také už tuší, která z nich to vyhraje v závěru podle indicií, které tam autoři zanechali. Navíc hlavní hrdina, i když má své klasické přitroublé chování, začíná trochu uvažovat logicky a začne si všímat jistých věcí. Po animační a hudební stránce se to drží na svém. ()

Terezinka198

Tak a je (zdánlivý) konec. Pokračování sleduju s drobným zpožděním, takže mi plno věcí v průběhu prvního dílu nedávalo smysl a než jsem si zapamatovala, která z dívek se jak jmenuje, už byl zase konec. (Teď přeháním, ale chvíli to trvalo je rozeznat, zvlášť, když se pořád převlékaly jedna za tu druhou - ehm, Ichiko! Stop it!). Oproti první sérii tu už tak moc nejde o studia, ale city, které jednotlivé dívky mají vůči hlavnímu hrdinovi, a občasné výlety či strasti života mladých. Je pravda, že rozeznat jednotlivé z nich, když byly oblečeny stejně, bych asi také nezvládla, ani hlas by mi nepomohl. Za ten otevřený konec by někdo zasloužil přes prsty. Prozatím 7,5/10 s tím, že si to nechám celé projít hlavou, až zhlédnu i film. PS: Je vtipné, že v první sérii se mi nejvíce líbily Ichika a Miku, ale v druhé sérii mě Ichika neskutečně vytáčela. Jak se člověk změní po pár letech a x stovkách anime. Na druhou stranu - ani se jim nedivím, byl to skutečně boj, kde bylo vše zdánlivě dovoleno. ()