Lovná zvěř

(festivalový název)
  • Česko Férová hra (neoficiální název) (více)

Tento film se odehrává v Austrálii. Mladá a krásná dívka, která se na svém osamělém ranči stará o poraněná zvířata, a spoustu z nich chová pro radost, se stává terčem útoků tří buranů s obrovským džípem a střelnými zbraněmi. Ti se vyžívají v divokých jízdách, popíjení a střílení všeho, co se hne. Konfrontace s těmito zloduchy se postupně vyhrocují a dívka se stává terčem nekonečných útoků a teroru. Dokáže sebrat poslední síly a veškeré příkoří jim oplatit? (Flipnic)

muti

priemerny film kde sa postavy navzajom nahanaju namiesto toho aby sa hned pozabijali. strety su nelogicke, ziadne znasilnenie aniporiadna nakladacka. vedlajsie postavy vymiznu, hlavna hrdinka je neschopna sparalizovat nepriatelov alebo ich auto ked ma sancu, namiesto toho im dava sancu na druhy dych. tak trochu sklamanie a to aj na rok 1986. ()

patho666

Po technickej stránke niet čo vytknúť, šialená hudba tiež o.k., problém je v tom, že záporaci vyvolávali pocity trápnosti a smiechu namiesto strachu a hnusu ako by sa na film tohto žánru asi patrilo. ()