Nezměrnost noci

Na sklonku padesátých let, v jednu osudnou noc v Novém Mexiku, objevuje mladá operátorka ústředny Fay (Sierra McCormick) spolu s charismatickým rádio DJem Everettem (Jake Horowitz) podivnou zvukovou frekvenci, která by mohla navždy změnit jejich malé město a možná i celou budoucnost, jak ji známe. (C0r0ner)

goauld

Tak podle popisu od C0r0nera se mělo jednat od "něco" co mělo změnit jejich město a budoucnost. No.. nejenže to nezměnilo žádné městečko (až na ony hlavní protagonisty), ale navíc ten konec je takový hooodně zvláštní. (ostatně je dobře, že ta "zpovykaná" 12letá holčina s tím "investigativním" reportérem/hlasatelem/DJem z velmi lokálního rádia -zmizeli-). Mít doma takovouhle dceru, tak jí asi prodám do otroctví :-)) Tahle by "šílela" i z klíštěte natož z COVIDu. Zajímavé jsou okolnosti: tak v 50tých letech asi i US armáda měla dostatečnou techniku, aby tuto "záhadu" objasnila. "cosi" se objevilo zrovinka v den, kdy 99,7% všech obyvatel městečka šli na nějaký oblastní basket.zápas který se konal v místní tělocvičně. Každopádně... byl to "divný" film. Hodnocení: zmatečnost *****; akce **; napětí **. Nakonec jsem po rozvaze dal spíše pod průměr, protože nemám rád násilně "naroubované" zbytečně pasáže (černoch volající do rádia) a když se s odstupem pár minut nad tím dílkem zamyslím, tak zas takový terno to nebylo, nebot jsem dílo sledoval na dvakrát (což u sci-fi / misteria běžně nedělám) ()

BStone odpad!

Strašidelné utrpení v podobě ubíjejících nepřetržitých dialogů které jsem zkrátil pouze pomocí ovladače. Ačkoli jsem se snažil, nenašel jsem na tomto prapodivném počinu jedinou sympatickou věc. ()

LiSaiFun

Celkově řečeno, jen víc takových filmů, které se nebojí udělat to jinak. Proč by měl dobrý film nutně stát čtvrt miliardy dolarů? Vleklý začátek nevadil, spíše vzbuzoval lehký úsměv. Přesto mi pak koncepce z celkového pohledu připadala trochu neobratná, a konec mě zklamal, přece jenom bych čekal něco trochu zajímavějšího. ()

Schyzartis

Nenápadná retro jednohubka, která stála málo peněz a moc se toho v ní vlastně neděje, ale tvůrci s tímhle málem, které měli k dispozici, zvládli výborně pracovat. Film tak dokáže strhnout atmosférou, mysterióznem, skvělou prací s kamerou a hlavně sympatickými hrdiny. Jen škoda toho zbytečně doslovného finále. Nebýt jeho, šel bych asi na plný počet hvězd. || 8/10 ()