Turbo a Mona Lisa pátrají po zrádci svého kmene, Josh a KJ se vydávají do divočiny a Angelica si musí poradit s jedním milníkem. (Netflix)

Wiikii

Trevor by sice ve svém komentáři nejraději zažaloval celý Netflix, já bych to viděl s určitou nadsázkou, už jen kvůli tomu, že je to komedie a tyhle scény jsou opravdu gradované pro zesměšnění... Ale k samotné epizodě. Turbo má opravdového otce, naplánoval killnout Garyho z Angelici je žena a Josh měl pohlavní styk s asiatkou Karen, leč (a to je důležité) znistil, že Sam žije + Groulíci mutují... ()

Sayko

"Takové ty problémky v zombie apokalypse." Vlastně jsem si uvědomil, že použilo postapo pozadí s mrtvákama jenom proto, aby stejně mohli řešit stejný věci, který řešíme my v normálním světě. Předvídatelná nuda připomínající spíš YouTube parodii, než plnohodnotnou sérii na Netflixu. ()

Trevor

Toto je veľmi ťažké okomentovať, pretože po predchádzajúcej rasistickej epizóde tentokrát nepredviedli tvorcovia vôbec nič. Iba opäť dokázali, že cieľom Netflixu je urážať teenagerov s bielou farbou pokožky, pretože Joshova kamarátka - aziatka od tvorcov dostane možnosť ohradiť sa voči jeho nevinnej poznámke, ale v predchádzajúcej epizóde postavy čiernej farby pleti hovorili tým bielej farby pleti poznámky v štýle "Ty biely odpad či som snáď beloch???"bez toho aby sa hocikto z nich zmohol na odpoveď...Je zarážajúce, že takúto propagáciu rasovej neznášanlivosti Netflix cz vôbec vypustil v našich končinách do obehu, pretože minimálne na Slovensku máme niečo ako trestný zákon ktorý verejné prejavy rasovej neznášanlivosti trestá a nič verejnejšie ako propagácia rasizmu formou streamovacej služby asi neexistuje. ()