poster

Voják cti

 • Kanada

  The Ultimate Weapon

 • Slovensko

  Vojak cti

Akční

Kanada, 1998, 110 min

Režie:

Jon Cassar

Scénář:

Robert Paul

Kamera:

Bert Tougas

Hudba:

Marty Simon
(další profese)
 • honzic
  *

  Trapné zpracování amerického hrdinsko vojenského filmu ve stylu Comando, jenže herecké výkony nestačí pořádně ani na TV film či video film, natož na film do kin. Hrdinové paběrkují a laciný humor to ještě zhoršuje. Po půlce filmu tak netrpělivě čekáte na jeho konec, až ta hrůza skončí. Za pěknou herečku, přijatelné efekty výbuchu či rychlý spád dávám aspoň 1hvězdičku, dobrých 25 %.(17.8.2010)

 • sadlokan
  odpad!

  Hogan v komickém,až kosmickém tupé,či spíše paruce ,oranžovozrzavé barvy práská nachlup stejnými kníry!!(8.9.2011)

 • Stanmi
  **

  Filmová kariéra jednoho z nejznámějších wrestlingářů všech dob Terryho "Hulka" Hogana se dá rozdělit do tří kategorií. První jsou různé malé roličky a camea (Rocky III, Agent WC 40), akční a rodinné komedie (Pan chůva, Vesmírné komando) a konečně akční filmy a dobrodružné seriály (Neviditelné komando, Blesk v ráji). Do poslední kategorie spadá také snímek Voják cti, ve kterém Hulk s arnoldovským účesem ztvárnil profesionálního žoldáka Bena Cuttera, který nesplní zadání jedné mise a poštve proti sobě a své rodině mocného obchodníka se zbraněmi...Nejprve si dovolím malé srovnání s jiným Hulkovým akčňákem a to Neviditelným komandem, které také režíroval Jon Cassar. Zatímco Komando má sympaticky béčkové obsazení, stejně jako příběh, takže nakonec je to i docela dobrá zábava, tak Voják bohužel nabízí takřka neznámé herecké obsazení, které příliš nevylepšuje samotný notně béčkový příběh a celkově zpracování snímku je také celkem podprůměrné. Na druhou stranu Hulk je v pohodě, akce je dostatek a ta část ve strip-clubu taky nebyla k zahození, takže v konečném součtu si to ty dvě hvězdičky zaslouží.(3.1.2015)

 • Campbell
  ***

  "Co jdeš dělat?" "Bordel". Rádoby akčňák s Hoganem, který je tak tupoučkej až je zábavnej.(16.2.2010)

 • Martin741
  **

  Reziser Jon Cassar natocil tupy, hlupucky akcnak s Hulkom Hoganom v hlavnej roli. Aj ked v polke 90. rokov uz akcnaky a la 80s pomaly vymreli, stale sa na to s velkou davkou tolerancie da pozerat. Lebo obcas to malo aj nieco do seba : parkrat sa vystrelilo a aj par vybuchov sa naslo. 31 %(24.8.2013)