Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Jibaro (S03E09)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2022, 17 min

Hluchý rytíř a mytická siréna si spolu skočí tanec smrti. Osudová přitažlivost říznutá krví, umíráním a touhou po bohatství. (Netflix)

Melios odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Počas celej série si jednotlivé poviedky držali viac-menej jednu rovnakú kvalitu. Čo sa, ale stalo pri poslednej epizóde pre mňa ostane otázne. Milujem avantgardné a umelecké počiny, no toto? Čo som to sakra videl? Ak pominiem fakt, že nič z toho nedávalo zmysel, kamera bola chaotická a nemala snáď jediný záber, kedy by to nevyzeralo, že kameraman práve dostal epileptický záchvat, tak príbeh ako keby ani neexistoval a animácia (ak to teda bola animácia, keďže tým ako sa chovala kamera som bol rád, že viem kde je zem a kde nebo) bola miestami tak odfláknutá, že som videl lepší ragdoll postáv aj pri amatérskych SFM počinoch na YouTube. K úplnej frustrácii mi už stačí spomenúť len fakt, že na 17 minútovej dĺžke (čo je reálne tak 4 razy viac, než, čo by si to reálne zaslúžilo mať) som každých 30 sekúnd kontroval, ako moc sa mi posunul progress bar. Tempo akým sa to celé vlieklo bolo úplne na posranie. Moje pocity z vrcholu celej série zhrniem slovami nemenovaného foodblogera: „My disappointment is immeasurable and my day is ruined.“ ()

kyjo

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z omalovánkovýho Avatara se mohli všichni posr*t, jak je prej inovativní a technologickej zázrak a bůhvíco ještě. Přitom nic zas tak průlomovýho nepřinesl. A když se objeví něco fakt revolučního, CGI skoro k nerozeznání od reality, s promakanou fyzikou, tak lidem najednou hrozně vadí "divoká kamera". ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi nemastný a neslaný závěrečný díl o hamižnosti a krvavé ceně, kterou je člověk ochotný za zlato zaplatit. Na zpracování určitě oceňuji obrovskou odvahu a originalitu, nicméně mě roztřepaná kamera neskutečně srala a o zvuku ani nemluvím. Působilo to rušivě a místy až otravně. Byl jsem docela vděčný za krátkou stopáž. Zvolenou technickou stránku bych v delší stopáži duševně nedal. Nejeden epileptik by se u toho utřepal a udávil k smrti. Své fanoušky si to však asi najde. [64 %] ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda mezi ostatní moc nezapadá. Je to fantasy/mysteriózní úlet o střetu hluchého vojáka a jakési bytosti. Výrazový tanec je působivý, ale já osobně jsem moc neocenil divokou kameru a zvuk, který měl evokovat paniku na obou stranách. Přetože bylo až nepříjemné to sledovat a poslouchat, v závěru jsou tam silné emoce. Převládá smutek...bez patřičného vysvětlení, sice nedával útok bytosti smysl, ale zato chování vojáka už bylo v režimu, který všichni známe. Konec byl tvrdý a surový...sdělení obdrženo. ()

Nathaniell odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Původně jsem tomu chtěl dát odpad, ovšem... ... Ne, já ten ODPAD dám. Vlastně ani nevím, jestli jsem to viděl v originále nebo česky. V tomhle filmu se totiž buď řve nebo cinká. Srát vás bude obojí. Pak dvě hlavní postavy: Rytíř, kterej má posraný píro v septu a budete o něj pořád zavázet očima a ženská, která má na sobě hromadu zlatých srrraček. Taky hnus. To tak nějak bere možnost ocenit vizuální či audio stránku. Příběh? Nějaká artová zhovadělost. Pointu nehledejte. Sice tam je, ale nestojí za snahu... ... Tak nějak mi tenhle díl nejde na rozum. Jako by byl v celé sérii omylem. Jako by si někdo řekl: "A na závěr dáme tuhle p..čovinu." ... Každopádně se přímo dokonale nabízí přirovnání k Picassovi - ať se to líbí, komu chce, ale pro mě je to na hovno. ()