Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Jibaro (S03E09)

(epizoda)
  • USA Jibaro

VOD (1)

Hluchý rytíř a mytická siréna si spolu skočí tanec smrti. Osudová přitažlivost říznutá krví, umíráním a touhou po bohatství. (Netflix)

kyjo

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z omalovánkovýho Avatara se mohli všichni posr*t, jak je prej inovativní a technologickej zázrak a bůhvíco ještě. Přitom nic zas tak průlomovýho nepřinesl. A když se objeví něco fakt revolučního, CGI skoro k nerozeznání od reality, s promakanou fyzikou, tak lidem najednou hrozně vadí "divoká kamera". ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda mezi ostatní moc nezapadá. Je to fantasy/mysteriózní úlet o střetu hluchého vojáka a jakési bytosti. Výrazový tanec je působivý, ale já osobně jsem moc neocenil divokou kameru a zvuk, který měl evokovat paniku na obou stranách. Přetože bylo až nepříjemné to sledovat a poslouchat, v závěru jsou tam silné emoce. Převládá smutek...bez patřičného vysvětlení, sice nedával útok bytosti smysl, ale zato chování vojáka už bylo v režimu, který všichni známe. Konec byl tvrdý a surový...sdělení obdrženo. ()

Sashmen13

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Animace, která Vám přivodí krátkozrakost. Kamera která je zcela určitě navržena ke spuštění té nejtěžší formy epyleptického záchvatu. Zvuková kulisa co způsobí krvácení do uší. Příběh hluboký jako Rákosníčkův  Brčálník. Tohle je ten pravý skvost, na který jsem čekal.  Ta scéna, jak všichni běží do vody, bude meme, o tom nepochybujte. Pokud Vám došli peníze nebo Váš místní dealer zrovna nemůže, vřele doporučuji tento trip vyzkoušet. Ale pozor, z toho temného místo nazvaného "umění" není návratu. ()

joehot

Legenda o hluchém rytíři a siréně je mnohem méně prvoplánová, než se na první pohled může zdát (doopravdy podle mě nejde o kritiku kolonialismu - na to je siréna moc predátorem). Ale především její zpracování bere dech - audiovizuální orgie s choreografií z moderního baletu, a přitom takováhle myticko-rytířská balada? Za mě dobrý. ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Love, Death & Robots prozatím končí epizodou, která bude nejspíš budit ty nejrozporuplnější emoce, já se naštěstí můžu stavět na tu stranu barikády, která nebude hanit a nadávat, ale spíše chválit. Kdybych do teď neviděl nic podobně netradičního, asi bych kroutil hlavou, takhle jsem ale dokázal ocenit nejen stylizaci, ale hlavně finální soundtrack! ()