Love, Death & Robots - Season 2 (2021) (série)

Sníh na poušti (S02E04)

(epizoda)
  • USA Snow in the Desert
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2021, 18 min

Tvůrci:

Tim Miller

Každý lovec odměn v galaxii chce mít trochu Sněhu. (Netflix)

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velmi chutná jednohubka, která v rámci CGI smývá naprostou většinu předsudků, které může člověk vůči animaci mít. Zajímavý "ekosystém" planety, různorodé mimozemské rasy a povedená akce je zárukou divácké spokojenosti. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizodu můžeme brát jako prequel k té minulé. Vyprahlá planeta, kde nejdůležitější komoditou je voda. Hromada mimozemského života. Trochu westernová atmosféra a poustevník, po kterém jdou všechny kriminální živly z okolí, neboť má něco, co by chtěla většina získat pro sebe. Něco, po čem touží téměř každý. Přál bych si, aby stejně úchvatně vypadaly hry na Unreal Enginu 5. Za epizodou stojí studio Unit Image, které má na kontě hromadu výborných videí pro Ubisoft, Activision a další. ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nádherná fotorealistická epizóda animáciou podobná epizóde BEYOND THE AQUILLA RIFT. Tvorcovia majú zrejme radi Star wars, menovite Mandaloriana, ktorý bol určite jedným zo zdrojov inšpirácie. Samotná myšlienka však nie je nejaká svetoborná, skôr obohraná pesnička a tak nezostáva nič len tešiť sa z úžasnej animácie, gore scén a funkčnej chémie medzi postavami. Len škoda že tento krát (zatiaľ vo všetkých epizódach) na rozdiel od prvej série vynechali tvorcovia ľahkú erotiku. Škoda. Za prostredie a Gore scény sa prikloním vyššie. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jak to jen říct. Hmmm. Na jednu stranu tahle epizoda byla fakt zábavná, na druhou ale.. Nějak mi přijde, jako bych ji viděla snad stokrát. To téma je fakt zajímavý, chlápka se snaží dostat kde kdo kvůli tomu, že je nesmrtelnej. Ale sakra kolikrát udělali to zachránění na poslední chvíli? Přísahám, že pokaždý, co si říkáte, že cápek už to má spočítaný, se za ním objeví ta napůl kyborg napůl žena a na poslední chvíli ho zachrání. A to ani nemluvím o tom, že padouch má klasicky s hrdinou rozhovor před smrtí, než ho zabije, což samozřejmě vyústí v padouchovu smrt. Ježiši, tuhle sračku už jsem viděla tolikrát, že už mě to fakt vysírá do běla. A proč chtěli Snowovi kule? To si z nich chtěli uvařit polívku a pak je sežrat, aby byli nesmrtelný? Však takhle by ani nevěděli, jestli to jsou jeho koule... Hodnocení: mám pocit, že kdyby tenhle díl trval aspoň 40 minut, mohl bejt mnohem lepší/10 ()

• Předlohou pro tuto epizodu je povídka z mezigalaktického světa Řádu „Snow in the Desert“ (2002). Autorem knižních sérií a tvůrcem „Polity Universe“ je Neal Asher. (Draciste)