Mr.Apache

(3.7.1990) Crypt Keeperovo obludárium uvádí tklivou baladu o tom, kterak se Two-Faced Man, hvězda jisté freak show, zamiloval do egyptské mumie Myrny, a Strážce krypty z toho na svět přišel. Aneb jak praví Crypt Keeper: „I guess you figured out by now where I get my good looks. Old Two-Faced was my daddy... and the mummy was my mommy!" (hysterický smích) ... Principála si v této povídce zahrál Lewis Arquette, ohyzdného taťku našeho kryptomoderátora pak ztvárnil dokonale namaskovaný krasavec Jeff Yagher. Samotná povídka není žádný zázrak, ale má svou atmosféru, a fanouškům Sloního muže nebo skupiny Residents by se mohla líbit. Navíc v úplném závěru máte jedinečnou příležitost vidět Crypt Keepera coby čerstvě vylíhnuté holátko. ()

Trevor

Atrakcia v cirkuse, Enoch - muž z dvoma tvárami sa zaľúbi do 4 tisíc rokov starej múmie. Výsledkom ich lásky nie je nik iný ako strážca krypty...predsa len bez titulkov a bez dabingu to pre m§a nie je plnohodnotný záťitok avšak moje znalosti predsa len nie sú medzinárodnou hanbou v Bruseli a aj to sa cení. ()