F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenze uživatele William_ k tomuto seriálu (28)

Za všechno může šéf (2023) (S05E03)

No nic moc. Dle mého to šlo uspořádat daleko lépe, neboť problémy Ferrari šlo rozpitvat více a bylo by to na delší dobu než na 45 minut. Pro ty co sledovali závody v sezoně 2022 tak ví, o čem mluvím. ()

Jablko nepadá daleko od stromu? (2023) (S05E04)

Zase to nebylo tak dobré, jaké to mohlo být. Škoda že se nám Mick trochu více nesvěřil, bylo to opět takové umělé vyvolávání senzace. ()

Francouzsky, prosím! (2023) (S05E05)

Alonso nikdy v životě nepatřil mezi moje nejoblíbenější jezdce a ani v budoucnu to nebudu mít jinak. Mít v týmu člověka, který vám kdykoliv může bodnout kudlu do zad musí být fakt pain. Je mi trochu líto Alpinu. Pěkně udělaná epizodka která bude mít pokračování. ()

Nepřitvrdíš? Nevyhraješ (2023) (S05E06)

Hodně oceňuju tento dvojdíl převážně o Alpinu, McLarenu. Zákulisní šušky šušky, tahanice o jezdce a spousta emocí. To se nám líbí. ()

Dva závodníci na jedno auto (2023) (S05E07)

Už několikrát viděný průběh, kdy se jeden jezdec musí pořádně snažit aby si získal uznání i další kontrakt. Tentokrát v podání Red Bullu a oblíbeného Checa. Max u mě bude prostě vždy ten nejnesympatičtější jezdec. Jeho krátké proslovy alá "chytrá horákyně" byly iritující. ()

Alfa samec (2023) (S05E08)

Nejnezáživnější epizoda, avšak respekt tvůrcům za to, že se každá série věnuje každému týmu. Zde se opět potvrdilo, že Tsunoda prostě nikdy nebyl a asi nikdy nebude osobnost s velkým "O". Tím pádem i celá epizoda působí nezáživně a tak nějak křečovitě. ()

Přes limit (2023) (S05E09)

Další zbytečně nafouknutá kauza, která vyšuměla stejně rychle jako přišla. RB se z toho stejně velice rychle oklepal a na okruhu zase dominoval. Tahle série měla mít fakt míň dílů. ()

Konec dlouhé cesty (2023) (S05E10)

Tak jsme se se ctí rozloučili se sezonou 2022, která se do dějin F1 zapíše jako jedna z nejnudnějších. Jen škoda že 2023 nebude o moc lepší. RB prostě DOMINUJE, Ferrari si samo sráží nohy a Mercedes je ze všeho okolo zoufalý. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů