• Austrálie

Akiv Ali

Scénografie:

Shashank Tere

• Aljak

Fúha, už dlho mi nebol niekto tak strašne nesympatický a protivný ako hlavná postava tohto filmu Ashish. Alibistický a oportunistický majster sveta, ktorý si o sebe až príliš namýšľa... až mi zostáva záhadou, čo na ňom mohla taká sympatická a svojbytná Ayesha vlastne vidieť (a samozrejme tomu nechápem tomu ani v reálnom svete, kde sú podobné vzťahy nie je už tiež ničím výnimočným). Ajaya Devgana mám rád, ale táto jeho postava mi fakt nesedela. Odhliadnuc od toho to však nebolo až také úplne zlé - a malo to samozrejme aj viacero svetlých fáz (ale stále málo) a najmä zmysluplných dialógov (tie boli azda to najlepšie z tohoto filmu). Ale inak, celá tá teatrálna šaráda, keď dovliekol Ashish k sebe domov Ayeshu, to bolo tak strašne trápne a prihlúple... Prehnaná snaha robiť komédiu aj tam, kde to vôbec nebolo vhodné. A tak sú z toho 2*.(23.8.2019)

Veľmi pekný film o 50 ročnom Ashishovi (Ajay Devgn) a jeho problémoch s láskou k o polovicu mladšej Ayeshe, keď sa ju pokúsi zoznámiť so svojou rodinou. Film má naozaj pekné piesne, humor, nadhľad a samozrejme romantiku. Má to čo sa mi hlavne na filmoch páči. Veľmi som sa naň tešila a nie som sklamaná.(9.8.2019)