poster

Mezi námi zvířaty (TV seriál)

 • Velká Británie

  Creature Comforts

Animovaný / Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2003, 26x10 min

Kamera:

Charles Copping

Hrají:

Stuart Hancock

Producenti:

Claire Jennings

Scénografie:

Kitty Clay
(další profese)
 • CaptainNor
  *****

  Úžasný a originální nápad, který má oproti spoustě dalším úžasným nápadům jedno nikoliv nezanedbatelné plus! Byl totiž stejně úžasně doveden do konce, což není u všech úžasných nápadů zas tak samozřejmé. Výtvarník, který zvířátka stvořil a animátor, který je rozhýbal, to musí být veselé kopy, že kdyby to bylo jen trochu možné, jdu s nimi na pivo. Zvířátka řeší lidské problémy a tak nemocného pejska (snad je to pejsek) trápí skutečnost, že se musí teploměr strkat do konečníku, který je k tomu, aby z něj něco vycházelo a manželka od papouška má starosti s ustupujícími dásněmi. Jak by ne! Všechna zvířátka mají totiž lidské zuby a to nejen opice, lvi, psi a kočky, vosy, blechy a jiná žoužel, ale i takový tukan, který jich má pochopitelně víc než dvaatřicet. Ty lidské zuby mi zničí! Muhehe! :-)))(7.12.2008)

 • stilgar1
  ***

  Oproti jiným počinům Nicka Parka je to trošku nudné. První části jsou ještě zvládnutelné, ale po čase se začně zdát, že se to až příliš opakuje a nepřinese to už nic nového. Nejvíce se mi líbí asi to, že to má více rovin. Pro děti to může sloužit jako zábava a taky trochu výchovně, "dospělejšímu" publiku pak jistě neunikne nejedna souvilsost mezi "zvířátky" a skutečnými lidmi, hlavně brity.(24.4.2009)

 • Tillia
  *****

  Úžasnost tohoto díla ještě zvětšuje skutečnost, že dialogy ve filmu jsou autentické zvukové záznamy skutečných rozhovorů s lidmi na různá témata. Tvůrci vzali tyto nahrávky a vložili je do úst plastelínovým zvířatům, která tímto způsobem komentují různé situace. V titulcích jsou jednotliví představitelé označeni souhrnně jako The Great British Public („Britská veřejnost“).(24.12.2012)

 • pivo
  ***

  Nápad to bol fakt dobrý, ale zdalo sa mi to nedotiahnuté. Je síce pekné, že zvieratá tu majú ľudské problémy a zasvätene hovoria o všeličom možnom, ale čo z toho, keď je to len minimálne zaujímavé a hlavne málo vtipné. Aardmanov mám rád, ale tentokrát u mňa nezabodovali. Niekedy proste len dobrý nápad nestačí.(9.10.2008)

 • Slarque
  ****

  Nebylo to tak dokonalé jako příběhy Wallace & Gromita, ale většinou zábavné a vtipné. Některé hlášky vyznívají z úst (tlam) zvířátek opravdu bizarně a v řadě scén je zase vtipnější to, co se odehrává na pozadí. Takovýchhle seriálků bych klidně bral i víc. Druhá řada seriálu už mi ale přišla o hvězdičku slabší.(23.12.2004)