Euforie - Série 1 (2019) (série)

1. část: Rue (S01E09)

(epizoda)
  • USA Part 1: Rue (více)

Dramatický seriál Euforie z originální produkce HBO se vrací se dvěma speciálními epizodami. Poté, co ji Jules (Hunter Schafer) opustí na vlakovém nádraží a ona se znovu vrátí k drogám, slaví Rue (Zendaya) v prvním díle Vánoce. (HBO Europe)

Amalberga

Netušila jsem, že jde o speciál, myslela jsem, že sleduju regulérní epizodu. Za mě to bylo nekoukatelný, přetáčela jsem. Klidně to mohli o půl hodiny zkrátit a nic by se nestalo ()

jjjerry odpad!

Nejnudnější díl, "speciál". Možná by to šlo brát jako hodinovou terapii pro pubertální fetky. Ali promlouvá do duše a snaží se radit. Na můj vkus moc poučujicí, nudné. A ty kecy jak jsou fetky vlastně nemocné, atd, mně upřímně vůbec nebavilo... ()

PotatoCZ

Nečekejte plnohodnotný díl, je to spíš takové intermezzo před další sérií. Ale některé vyřčené myšlenky, a herecký výkon Zendayi pořád dává 4 hvězdy. Mám pro Euphorii slabost. ()

DaveP

Pro mě zatím asi nejsilnější epizoda první série (budeme-li ji tam počítat). Ve svém smyslu je hrozně prostá. Dva lidé si povídají a filozofují nad životem, drogami, problémy, revolucí, botami od Nike, ale občas je právě v tomhle ta skrytá magie. Je to úplně jiný formát, než zbytek série, není to tak barevný, tak extravagantní, šokující, ale i díky tomu vzniká prostor se na chvíli zastavit, nadechnout a zamyslet. Třešničkou na dortu je herecký výkon Zendayi a Colmana Dominga a velmi citlivá a intimní práce s kamerou, která to celé přináší ještě o kousek blíž k nám. ()