Reklama

Reklama

Svět je v budoucnosti téměř vyhuben smrtícím virem a zabijáckými roboty, které stvořili lidé. Vědec, který je za tyto události odpovědný, projde při vědeckém projektu časovou smyčkou, kterou se dostává do válkou zničené budoucnosti. Postupně si vše uvědomuje a zkouší tuto smrtící zkázu zastavit. (Chupacabre)

Recenze (16)

honajz 

všechny recenze uživatele

Strašná nuda. Už jen ten úvod - milující a strachující se manželka s hlavním hrdinou v ložnici po ránu. To klišé, jež vás napadne, samozřejmě bude, včetně těhotenského bříška. A následují další klišé, jedno za druhým (šéfe, ňák nám to nefunguje, skočím tam a všechny zachráním, a co bude s tím naším světem?, obětuji se pro vás...). Superdokonalí roboti by netrefili svými superzbraněmi ani stodolu nebo mamuta, kdyby stáli před nimi. Jedině zajímavé jsou triky sešlé laboratoře zvenku a posléze návrat do „normálu“. Časem je to neustálé bum, prásk, puf taková nuda, až je to směšné. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Post apo, ktoré vsádza na množstvo explózií a lacné herecké výkony. Muselo byť potešením, sledovať tento snímok pred vyše 25timi rokmi v kinách, kedy ( naši ) diváci neboli až tak náročný a mohla to byť aj poprípade príjemná skúsenosť. Dnes niečo také už nezapôsobí, ale ukáže, že aj céčko niečo dokázalo. Vtedy. ()

Reklama

choze 

všechny recenze uživatele

Dlouho před TERMINATOR: SALVATION se nám temnou terminátorovskou budoucnost rozhodl ukázat céčkař Phillip J. Roth a nějakým omylem to tahle jeho simandlovina u nás dotáhla až do kin a Fuka ji v Cinemě celkem po zásluze oprocentil dvacítkou. A.P.E.X neboli Advanced Prototype EXploration unit jsou výzkumní a kdovíproč těžce vyzbrojení androidi, kteří naštěstí pro hrdiny neumí moc mířit a vypadají jakoby vypadli ze "STRÁŽCů VESMÍRU". Vědátor Sinclair je v rámci výzkumu cestování v čase (které nápadně připomíná HVĚZDNOU BRÁNU z téhož roku) posílá z roku 2073 do roku 1973, přičemž se mu zadaří časový paradox, který promění jinak zřejmě pohodový svět budoucnosti (uvidíme z něj jen Sinclairovu ložnici a laboratoř) v ruiny, v nichž zbytky lidstva decimuje smrtící virus a desítky A.P.E.X.ů. Aby vše uvedl do pořádku, vydává se Sinclair se skupinkou vojáků napříč pustinou do své bývalé laboratoře a tady vidím kámen úrazu - časové skoky jsou jen na začátku a na konci filmu a zdlouhavý prostředek pojednává jen o cestě pouští a o přestřelkách s androidy, přičemž přestřelkami jsou míněny opravdu masívní pyrotechnické orgie. Za ně a za tu hroznou chuť natočit si taky něco o cestování časem, která mě přitom posedla, ty dvě hvězdy dám. ()

A.L.E.S. 

všechny recenze uživatele

Bez některých scén bych se klidně obešel, neměl jsem dojem, že jsou pro film důležité. Ale celkový nápad a myšlenka mi přišly skvělé. Ztvárnění postapokalyptické budoucnosti už tady několikrát bylo a pořád bude, je to celkem vděčné téma. Ale tady je to navíc doplněno o možnost vše zvrátit - tedy o cestování časem. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Toto bol prúser už vo svojej dobe a nieto ešte v súčasnosti pri opakovanej projekcii čisto z nostalgie. Žiaľ totálna absencia rozumného príbehu a scenára ako takého degradovala film na úroveň tesne nad odpadom. Technické spracovanie klasika VHSiek raných deväťdesiatych rokov, takže to som čakal, ale že to bolo takto o ničom, na to som už úplne zabudol, takže ani nostalgia nepomohla k lepšiemu hodnoteniu. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama