Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(15)

Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (53)

petrsv 

všechny recenze uživatele

Mohlo by se to charakterizovat různými slovy, ale nejspíš postačí jen jediné - je to prostě americký. Natočit seriál z oblasti sexu tak, aby tam vlastně žádný sex nebyl či nedejbože byla vidět odhalená část nějakého těla, to už chce chvíli namáhat hlavu, uznávám. Bodíky tedy za herecké výkony a občasnou legraci. Určitě by nebylo špatný natočit seriál z tohoto prostředí, ale musel by se toho ujmout někdo jiný a mělo by to být víc komedie a méně drama. Update po 2. sérii - ještě více vztahové, začíná to připomínat telenovelu. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začíná to nenápadně, ovšem po několika dílech se Bonding rozjede do sympatické dramatické linky, kterou bych od seriálu podobného ražení nečekal. Samozřejmě, že si tuto minisérii většina lidí pustí kvůli zvrhlostem, jež tvůrci naznačili v traileru. A taky se nějakého toho strkání prstu do zadku dočkáme, ovšem popravdě má ale novinka Rightora Doylea atmosférou blíže k End of the F*cking world nebo Sex Education, dokonce bych i věřil, že se příběh odehrává v Londýně - na výpravu se tu ovšem příliš nehraje, tak budu věřit škarohlídům, jež purytánskou Ameriku obviňují ze svázanosti (haha) i ve snímku (krásná hodina padesát) tohoto ražení. I já se musím shodovat s většinovým názorem, že druhá řada citelně zaostává za tou výbornou první a pro mě osobně to dost zachraňovaly poslední dva díly, které se nejvíc blížily atmosféře, díky které jsem si tak užil před dvěma lety tuto nenápadnou novinku. Velká škoda a docela se bojím třetí řady, o které jsem doufal, že nebude, nicméně silný cliffhanger (dá se však chápat jako otevřené zakončení) dává tušit, že pokud byl Netflix s čísly spokojen, tak to ještě jednou zkusí...70% PS : Brendan Scannell s pokrývkou hlavy mi strašně připomíná Tophera Grace. PPS : Zoe Levin je prostě bohyně! ()

Reklama

Hismael 

všechny recenze uživatele

Bonding je jeden z dalších progresivních seriálů na Netflixu, který si sice vybral jak název napovídá konkrétní téma, ale postupem času začne odbočovat mezi komunitu gayů a splní tak představy LGBT+ diváků. Skrytá sklepení odkrývají neobvyklé sexuální úchylky, pro které v jiných seriálech asi nebylo už místo a tak si zde další jedinci, kteří preferují určitý fetiš, můžou najít svého zástupce. Je to taková jiná kratší verze napodobující seriál Sexuální výchova s horším příběhem, která rozšiřuje vysněné představy nejen o liberálním neheterosexualních světě.  Zároveň je vidět snaha, aby seriál nebyl brán jen jako podivný úkaz erotických bizarností a tak občas přechází do vážných zamyšlených úvah o lidských vztazích a životě. Určité situace už můžou působit absurdně, ale všechny seriály podobného typu mají společný cíl, aby ve jménu tolerance už nic nebylo tabu. Starší bigotní diváky se snaží nabourat, ty mladší připravit na budoucnost a vnímání toho co je "normální" se zase posunulo o něco dál. Celkově toho ale příliš nenabízí, děj není především ve 2. sérii nějak extra zábavný a přirovnáním k počítačové hře, jde o průměrný datadisk. ()

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

Praktiky v rámci Tiffinej a Peteovej práce ma žiadnym spôsobom nepohoršili, ale na druhej strane ani veľmi nerozosmiali (česť výnimkám). Za krátku chvíľu som začal mať nepríjemný pocit, že Bonding okrem mnohých dialógov o sexe a samotného predstavenia jednotlivých praktík nebude mať čo ponúknuť.V tretej a štvrtej časti sa ale začne seriál snažiť prepájať jednotlivé postavy a vytvárať medzi nimi hlbšie vzťahy. V tejto rovine ale pôsobí skutočne odfláknuto a urýchlene. Každá jedna časť má totiž približne iba 15 minút a prvá séria obsahuje 7 epizód. Svojím spôsobom sa tu teda viac-menej nerozprávame o seriáli, ale o jednoduchej celovečernej komédii s originálnym námetom a priemerným spracovaním. 5/10 ()

novoten 

všechny recenze uživatele

1. série - 80% - Tam, kde by s delší minutáží nebo větším počtem epizod přišel nevyhnutelný útěk do nimrání se v roztodivných klientských praktikách, tam má Bonding čas adekvátně říznout charakterům do povah, rozházet je na pole vztahů, kariér, cílů a mindráků a ještě občas trefně, občas nechutně a občas klidně i příjemně mimózně diváka rozesmát. Jednohubky od Netflixu jsou sázka do nepředvídatelně loterie témat i kvality, tentokrát jde ale o trefu téměř do čistého středu. 2. série - 40% - Snad za to může téměř dvouletá pauza, ale tohle není ten seriál, který jsem doporučoval jako nečekanou trefu. Ústřední školící linka je křeč, která ani nedává smysl, ze sympaťáka Douga je trouba a Pete je místo dějového tahouna podivnou kombinací narcise a degradované postavičky s pár pokusy o vtip. Na to, kolik jsem si od pokračování sliboval, jsem ho v důsledku dosledoval téměř na sílu. ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama