Na Oscara® nominovaná Margot Robbieová exceluje v tomto dechberoucím milostném příběhu, odehrávajícím se během Velké hospodářské krize v živořících Spojených státech. Eugene Evans (Finn Cole) sní o útěku ze svého texaského maloměsta, když zjistí, že se zraněná bankovní lupička na útěku Allison Wellsová (Robbieová) skrývá blíž, než si kdy dokázal představit. Eugene, rozpolcený mezi touhou po odměně za její dopadení a rostoucí přitažlivostí ke svůdné kriminálnici, musí učinit rozhodnutí, jež navždy ovlivní životy všech, které kdy miloval. V tomto úchvatně natočeném příběhu o dospívání se představují také Travis Fimmel, Kerry Condonová a Lola Kirkeová. (HBO Europe)

Trailer 1

Eliott

Další neúspěšný pokus o přepis atraktivní legendy o Bonnie a Clyde. Nejenom, že příběh byl chatrný a celkově nezajímavý, ale když už se něco dít začalo, film tím končí. Mimochodem co to tu provází za zmatky na čsfd? Hlavní hrdina filmu je zde uveden až na pátém místě, jeho sestra a zároveň vypravěčka příběhu na šestém a otčím ( Travis Fimmel), na kterého jsem se sice všichni určitě těšili, ale měl zde maličkou úlohu uveden již na druhém místě? K tomu všemu podle galerie si Finn Cole střihl hned dvojroli a zahrál oba přítele  Margot Robbie, která zde byla sice fajn, ale ani zdaleka ne tak, jak jí známe. 30% ()

UhLee

(5/10). Tohle mě moc nechytlo. Možná, že to bylo tím, že hlavní herec neuměl moc hrát a upřímně Margot byla na něj moc dobrá.. Nebo mi alespoň tak přišlo. Nepřeskočila mezi nimi žádná jiskra a přišlo mi, že s ním byla jenom z lítosti. Druhý důvod proč mě Dreamland nebavil je jeho totálně kýčovitý název. Tento rok vznikly minimálně 3 filmy se slovem "Land" v názvu, ale to je asi jen můj pohled. Posledním a třetím důvodem byly příšerné titulky, ze kterých se chtělo opravdu zvracet. Není divu, že již byly staženy z webu titulků. Abych ale jenom neprskal, tak film měl I světlé stránky. Něco jako oči Travise Fimmela, které zářily na celé kolo jako herec sám, který patřil rozhodně ke kladům. Uzavřel bych to parádní hudbou, která vyvrcholila úplně na konci, kdy mi přivodila husinu. Ta se opravdu povedla. Možná jí je škoda pro tenhle film, ale to je asi moc kruté. ()

VanTom

Vnímání jihozápadu Spojených států 30. let pomalu jako postapokalyptické pustiny dává dobrý důvod, proč opustit živořící hospodářství a vydat se na dobrodružný útěk do Mexika. Zraněná, hledaná (a lehce manipulativní) lupička Margot pro mladíka z farmy samozřejmě představuje jeden ještě pádnější. Jejich sbližování a cesta mají celkem atmosféru i osudovou tragiku, ovšem často také váhavě přešlapují na místě a hledají směr (nejen v kataklyzmatické bouři). 3+ ()

luka4615

Příběhová kostra snímku Dreamland zněla na papíře velmi slibně, nicméně ve finále jsme bohužel dostali úplně něco jiného. Po téměř celou dobu filmu totiž sledujeme nerozhodného Finna Colea a krásnou Margot Robbie, kterak "zevlují" v polorozpadlé stodole rokujíc o útěku do Mexika. A když se KONEČNĚ rozhoupají k útěku a následnému vyloupení banky, s úděsem zjistíte, že do konce stopáže zbývá už jen něco málo přes dvacet minut. Následuje tedy extrémně uspěchané a neuspokojivé finále, na němž je až bolestivě vidět, jak moc děravý měl snímek vlastně scénář. Ve finále tedy dostaneme nudnou jednohubku s krásnými statickými záběry, jejíž potenciál zůstal trestuhodně nevyužit. Škoda. ()

misterz

Najväčšie pozitívum snímku je hlavne príjemná výprava, slušná atmosféra vidlákova kdesi na americkom juhozápade, kde prší len keď si to človek vymodlí a samozrejme Margot Robbie. Neskutočne jej to tu pristalo. Dejová linka bola však slabá a od tak často zmieňovaných Bonnie a Clyde na míle ďaleko. No i tak som sa nudil iba zriedka. Ten melodramatický čudný koniec ale mohli urobiť inak. Lepší priemer.65/100 ()