Reklama

Reklama

Na Oscara® nominovaná Margot Robbieová exceluje v tomto dechberoucím milostném příběhu, odehrávajícím se během Velké hospodářské krize v živořících Spojených státech. Eugene Evans (Finn Cole) sní o útěku ze svého texaského maloměsta, když zjistí, že se zraněná bankovní lupička na útěku Allison Wellsová (Robbieová) skrývá blíž, než si kdy dokázal představit. Eugene, rozpolcený mezi touhou po odměně za její dopadení a rostoucí přitažlivostí ke svůdné kriminálnici, musí učinit rozhodnutí, jež navždy ovlivní životy všech, které kdy miloval. V tomto úchvatně natočeném příběhu o dospívání se představují také Travis Fimmel, Kerry Condonová a Lola Kirkeová. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

castor 

všechny recenze uživatele

Do nebe měla při přepadení missourské banky poslat devítiletou holčičku. A nemělo jít o jedinou duši, které vzala život. Bankovní lupička Allison ovšem tvrdí něco jiného. A mladé ucho, které se stará nejen o její prostřelenou nohu, váhá. Může za to rostoucí náklonost k ženě, na kterou je vypsaná tučná odměna. To vše v těžkých dobách, kdy se ještě mnoho let po smrti psance Billyho the Kida vyprávěly historky o jeho pistolnické „kariéře“. Pár vizuálně výraznějších momentů to sice má, ale jinak jde o průměrné retro, které se navíc zoufale táhne a diváka neudrží v napětí. Režisér Miles Joris-Peyrafitte se evidentně bude dál pohybovat na poli atmosférických nezávislých dramat. Tady se mu povedlo nalákat jedno herecké eso: Margot Robbie. Kdo by se do ní nezakoukal? ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Zdá se mi, že tenhle film cílí na tu část publika (a nemusí to nutně být ta mladší část), která neví, kdo byli Bonnie a Clyde a která neviděla stejnojmenný Pennův film. Kdokoliv jiný se totiž myslím neubrání srovnání, z něhož Krajina snů může vyjít přinejlepším se ctí, ale rozhodně ne jako vítěz nebo jako rovnocenný soupeř. Je to takové... No... Plytké. Trochu naivní. A je to škoda, protože nebýt toho rozvláčného začátku, mohli jsme dostat více toho, co se dělo ve druhé polovině a co bylo přece jenom zajímavější. Zvláštní cenu za podivný nápad uděluji scenáristovi, který nechává příběh vyprávět z pohledu sestřičky hlavního hrdiny, ale zároveň chce, abychom se o ni několikrát báli, což je tak trochu na hlavu. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Margot Robbie ani po překročení třicítky nehodlá zůstat cudná. Pánské publikum závidí jejímu hereckému kolegovi, kterým je Finn Cole, že mu odhalí své lentilky. Ve skromně pojatém snímku dramatické lásky, který si pochopitelně i produkovala, ztvárnila sympatickou delikventku, která po vyloupení banky prchá před zákonem. A shodou náhod najde útočiště v opuštěné stodole, kde se seznámí s hodným mladíkem, s nímž má posléze v plánu vzít roha do Mexika. Než se tak stane, tak si prožijí zakázanou lásku, které není nakloněn zejména neurvalý nevlastní otec mladíka, a v myšlenkách si vysní Zemi snů. Jejich milostné vzplanutí je zasazeno do třicátých let minulého století. Margot zdobí dobový kratší účes, ten jí nijak neubírá na dráždivém sexappealu. O režii se postaral Miles Joris-Peyrafitte, jenž se nepouštěl do zbytečně náročných postupů, nýbrž striktně dodržuje důvěrné sblížení mezi zajímavě a originálně pojatou dvojicí, které není přáno. Jejich příběh je vyprávěn z perspektivy mladíkovi nevlastní mladší sestry. Jedná se o příjemně odvedený film, co si dává záležet na ústředních charakterech, režijní cit je přítomen, romantika i drama vytvářejí vyvážený vkusný poměr. Margot a spol. jede intenzivně naplno. Zaujalo i zapůsobilo. 10/10 ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Další neúspěšný pokus o přepis atraktivní legendy o Bonnie a Clyde. Nejenom, že příběh byl chatrný a celkově nezajímavý, ale když už se něco dít začalo, film tím končí. Mimochodem co to tu provází za zmatky na čsfd? Hlavní hrdina filmu je zde uveden až na pátém místě, jeho sestra a zároveň vypravěčka příběhu na šestém a otčím ( Travis Fimmel), na kterého jsem se sice všichni určitě těšili, ale měl zde maličkou úlohu uveden již na druhém místě? K tomu všemu podle galerie si Finn Cole střihl hned dvojroli a zahrál oba přítele  Margot Robbie, která zde byla sice fajn, ale ani zdaleka ne tak, jak jí známe. 30% ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Najväčšie pozitívum snímku je hlavne príjemná výprava, slušná atmosféra vidlákova kdesi na americkom juhozápade, kde prší len keď si to človek vymodlí a samozrejme Margot Robbie. Neskutočne jej to tu pristalo. Dejová linka bola však slabá a od tak často zmieňovaných Bonnie a Clyde na míle ďaleko. No i tak som sa nudil iba zriedka. Ten melodramatický čudný koniec ale mohli urobiť inak. Lepší priemer.65/100 ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama