poster

Mystify: Michael Hutchence (festivalový název)

 • Austrálie

  Mystify: Michael Hutchence

Dokumentární

Austrálie, 2019, 108 min

Scénář:

Richard Lowenstein

Kamera:

Andrew de Groot
(další profese)
 • J*A*S*M
  ***

  Chceš, aby o tobě natočili film? Zabij se! Další z předlouhé řady dokumentů o slavných zesnulých lidech, kteří měli všechno a zároveň nic. Některé z klíčových událostí se mi zdály jen velmi lehce nastřelené a pro člověka, který jméno Michael Hutchence v životě neslyšel, proto ne zcela pochopitelné. A na úrovni Michaelova "komplikovaného vnitřního světa", na nějž láká anotace, jsem se toho vlastně taky zas až tolik nedozvěděl. #KVIFF2019(4.7.2019)

 • SpaceOdyseus
  ****

  kviff54 Od INXS jsem snad ani zadny song neslysel, Michael Hutchence vubec neznam. A film jsem si opravdu uzil. Je to totiz temer neuveritelny pribeh Hollywoodskych rozmeru s silenym a bohuzel tragickym koncem. Kdyz ma filmar takoveto tema, tezko natoci bidu. A vskutku to Lowenstein zvladl. Micha dobove a soukrome zabery s rozhovorama a kresli uceleny obrazek zajimave a jedinecne osobnosti. Kdybych se dozvedel i neco vic o jeho kapele, mozna bych sel s hodnocenim jeste vic.(1.7.2019)

 • Jevablo
  *****

  Pokud přijmete předpoklad, že jdete na hudební dokument a chcete se fakt něco dozvědět o Michaelu Hutchencovi a INXS, pak to prostě nemá chybu. Spousta materiálu, perfektní hudba, skutečná citlivá sonda do jeho osobnosti. Možná kdyby to bylo malilinko kratší..ale to je snad jediná věc. Velmi detailní, ale to u dokumentu neškodí, naopak. Zjevně vytvořeno s velkým respektem k Hutchencovi. A jeho životní příběh si dokument zasloužil, co ten si užil...hlavně se ženskýma...a hlavně v Británii:-)(16.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace