poster

I Was a Teenage Frankenstein

Horor / Sci-Fi

USA, 1957, 74 min

Scénář:

Herman Cohen

Hudba:

Paul Dunlap

Producenti:

Herman Cohen
(další profese)
 • Campbell
  **

  Strašná blbost o tom jak z jednoho mladíka udělaly frantíka. Všechno je hrozné herci, masky, příběh. Vše. Každej toho kluka miloval byl sexy, a šikovnej, ale jakmile se změnil na monstrum a byl ošklivej každej dal ruce pryč. Maska vypadala uděsně a přišlo mi že v některých scénách mu i částečně padala. Navíc konec byl....... Prostě strašnej. Ale za tu zábavnost dám aspoň ty 2* ale nutno podotknout že slabší.(9.4.2012)

 • Oktavianus
  *

  Možná první film, kde začala dlouhá a nesmyslná linie toho, kde je "Frankensteinem" nazýváno monstrum, přestože dr. Frankenstein stojí hned opodál (jinak si název filmu vysvětlit nelze, ačkoli chápu, že titul I Was a Teenage Monster of Frankenstein tak dobře prostě nezní). Ale dobrý, to je sémantická chyba, možná ji vnímám jenom já, takže je to můj problém. Film je však neskutečně špatný: ve všem. Nemá cenu jmenovat jednotlivosti, prostě ve všem, jen extra vyzdvihnu "masku" mladého monstra - zaprvé opravdu nevypadá jako znetvořený obličej, ale jako maska, což není pro maskéry právě lichotivé (navíc se jí podezřele podobá pozdější škraboška, co nosí Texasan Leatherface), a zadruhé herci na hlavě nedrží. Hm, smůla. Pitomosti jako bazének s krokodýlem schovanej vedle laboratoře radši nekomentuju vůbec. Hvězdu dávám za pár krutostí, kterých se monstrum dopustí (navzdory jejich cudnému schování mimo záběr), včetně uškrcení krasotinek a utržený hlavy mladíka, jehož ksichtík si pubertální příšerák přeje nosit na hlavě.(22.4.2014)

 • corpsy
  **

  Táto ´´paródia´´ na známe téma nieje nič iné, ako jedna veľká nuda, kde sa nedočkáte ani hororových scén ( myslím tých naozajstných ), ani sekvencií ktoré by boli poplatné dobe vzniku filmu a boli tým pádom pre dnešného diváka zábavné. Viac menej hlúposť.(20.9.2015)

 • kaylin
  **

  I na béčko je to skutečně slabé, protože ten příběh je jednoduše hloupý a o sci-fi se tady prostě nedá mluvit. Tohle je jen naplácání klasické předlohy na něco, co nemá žádný smysl. Ano, vytvoří monstrum, ano, monstrum je zničí. Logika je jasně dané. To celé je prezentováno v jednoduchých a nudných kulisách, stejně jako nudnými herci. Alespoň to monstrum je chvíli pořádně hnusné.(15.4.2015)

 • Gary Conway

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace