Beckett

• Itálie Beckett (více)

Po tragické dopravní nehodě v Řecku se americký turista Beckett ocitne uprostřed nebezpečného politického spiknutí. A aby si zachránil život, musí se dát na útěk. (Netflix)

mdf

Tak tohle byla opravdu slušná debilita,já už myslel,že se v dnešní době netočí filmy, že někoho postřelí,zlomí mu prsty,pořežou ho a on nic,skáče ze skály a z pár pater a taky se mu nic nestane. Hudba a zvuky jak z nějakého hororu ze 70.let ()

von.netvor

Pokud by toho černého pána naháněli někde, kde by bylo poněkud více jiných černých, mohla by to být trochu menší slátanina. Ale sledovat pobíhání negra s pouty na rukou po městě plném bílých, to je trochu mimo. A nebo v Řecku platí nějaká nám neznámá směrnice EU? Prostě v Africe se snažte nesrat negry, neschováte se, není kam utéct, na první pohled vás najdou. U nás v Evropě je to naopak. ()

Ond.RasH

Hlavní hrdina musí být od avengers, nebo je to muž z oceli, po bouračce, několikrát střelený, pořezaný a všechny řeší jak arný v comandu :))) čistě brát tenhle film jednou jako oddechovku, proto splní svoje účely, jinak reálnost nulová. ()

1308boddah odpad!

O ničem. Bez děje, pointa ubohá, hlavní představitel nesympatický, přestože z něj dělají robocopa švihnutého rambem, 007ičkou a trpícího kongenitální analgezií. Škoda času kdy člověk čeká, že uvidí víc než negra běhajícího před kamerou a prodělávajícího jeden úraz za druhým. Víc ale nedostanete. ()

Pengs odpad!

Naprostá ztráta času. Absolutně nechápu proč tohle někdo natočil. Hrozivé herecké výkony. Mladej Washington se teda nepotatil. ()

leafroller

První myšlenka, kterou jsem se při sledování filmu zabýval, patřila dabingu. Dabing je pro mě při sledování čehokoli naprosto klíčový a jeho kvalita či dokonce absence může kriticky ovlivnit mé hodnocení. Poslední dobou se stále častěji stává, že některé postavy v dabovaných filmech nejsou dabované. Je to záhada, již se snažím už léta odhalit. Zejména proto, že to pro samotný děj filmu nemá absolutně žádný význam. Asi nejkřiklavější jsou v tomto směru Hanební parchanti (z novějších bych vybral třeba Equalizer 3). Naopak v tomto filmu to mělo jasný důvod: hrdina skutečně nerozuměl tomu, co cizinci říkají, takže nebyl důvod, aby tomu rozuměl divák. Jasné a prosté. Jinak se jedná o normální a vydařený thriller s klasickou pointou: Nikdy nevěř fízlům!!!!! ()