Reklama

Reklama

Mr. Bean


Veselé Vánoce, pane Beane (E07)

(epizoda)
  • Česko Veselé Vánoce, Mr. Bean (více)
Komedie / Rodinný
Velká Británie, 1992, 25 min

Nastal čas Vánoc a nadšený pan Bean během svátků působí svůj obvyklý zmatek. Zatímco dává pojmu “nadívaný” krocan úplně nový význam, jeho přítelkyně Irma se těší na velmi speciální vánoční dárek... (Magic Box)

Recenze (143)

vesper001 

všechny recenze uživatele

Mr. Bean, muž, který se nestal londýnským idiotem jen proto, že měl ještě vyšší kvalifikaci, než byla požadovaná, slaví Vánoce. A je pevně rozhodnut žádnou rekvizitu ani tradici nezanedbat. Betlémek, ozdobičky, koledníci, dárečky, pohodička, krocan, návštěva – všechno pochopitelně průšvih. Ničím se člověk tak nepobaví, jako neštěstím druhého. I když mě nejvíc rozesmála Godzilla u jesliček. ()

H34D 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tyhle Vánoce se vážně povedly, Pan Bean předvádí své vrcholné kousky, počínaje Vánočními nákupy tak, jak je ještě neznáme, přes mistrné divadélko až po dirigenství, nad kterým i mistrům začne rozum stát. Ale ještě není konec, dále si vychutnáme obří krůtu pěkně zevnitř a završíme to výměnou dárků... Veselé Vánoce pana Beana jsou nejvyrovnanější a dost možná nejvtipnější epizoda celého seriálu. 9/10 ()

moviesfan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl opět ukazuje, jak je tento komik zábavný. V tomto dílu se mu podaří zhasnout osvětlení tím, že si zkusí funkčnost vánočních svíček, diriguje orchestr s výbornou mimikou, pořídí si stromeček z náměstí a dá své ,,milé" obrázek a v krabičce na prstýnek je poutko na zeď. No můžete mít tohoto člověka neradi? Já určitě ne. ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z vrcholů grotesky. Charlie Chaplin, Buster Keaton, Laurel, Hardy a vůbec všichni králové němých grotesek by museli zaplesat blahem,z toho co tu předvádí Rowan Atkinson. Podle mě se jedná o vůbec nejlepší díl Beanovských komedií. Ať už je to výběr baňky, dirigování kapely, nadívání krocana nebo intermezzo s jesličkama. Jedním slovem - DOKONALOST ()

Galerie (7)

Zajímavosti (10)

  • Když Bean (Rowan Atkinson) strčí hlavu do krocana ve snaze najít hodinky, které mu v něm uvízly, a pak s krocanem na hlavě chvíli zápolí, tak má v jednom záběru hodinky opět na ruce. (Amper01)
  • Premiéru této epizody sledovalo 18 500 000 diváků. (don corleone)
  • Ve scéně v obchodě, kde si Mr. Bean (Rowan Atkinson) hraje s vánoční výzdobou, můžeme slyšet, jak zpívá fanfáru na příjezd vojáčků k betlému. Jedná se o ústřední znělku ze seriálu Černá zmije (od r. 1983), v němž Rowan Atkinson rovněž účinkoval. (MegaBite)

Reklama

Reklama