Lord of the Piercing

(TV film)
všechny plakáty
Komedie / Krátkometrážní
USA, 2002, 3 min

Na MTV stvořená parodie na zasedání velké rady z Pána prstenů. Jack Black zde hraje hobita, který to trochu nezvládl a udělal s prstenem něco, co dělat neměl. Naštěstí vše vyřeší duchapřítomná Sarah Michelle Gellar. (Vertigo666)

Košoun

Sarah Michelle Gellar stojí za 3*, Jack Black ujde, elkově mi to přišlo dosti nudné, obscénní a hlavně nevtipné. Snad jedině ten fórek se sekyrou. ()

Besyn

"Máš můj luk.A mou sekyru -ee,polož tu sekyru Gimli".Dokonalá parodie na Elrondovu radu, i když opravdu trochu hustšího rázu. ()

salamandrr

naprosto skvělé dílo,které v předfilmef nemá obdoby.no možná následující spiderman(parodie) se tomu blíží.MTV prostě ví co lidi baví a tak jim to dává."Je to dar....","Tak to máš sakra pravdu chlapče" 8) ()

foundation

Ked uz parodia na jeden z mojich najoblubenejsich filmov doporucujem nemecky dabovany Lord of the Weed..Nemylit si s Par Pařmenu. Pre tych ktory nevideli LOTW je asi 15 minutovy zostrih resp zaciatok prveho dielu Lotra a je to jedna z najlepsich parodii co som videl :D ale aj toto ujde ()

Sosak

Nebavil jsem se. Ani v náznaku. Ale natočili to celkem obstojně, tak dávám dvě hvězdičky, i když mi se mi ruka svíjí v křeči. ()