Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiální text distributora)

Arach.No

Nechcu vypadat jako buzík ale tohle byl námrd! Troufám si říct, že Orgazmo je nejlepší komedie o mormonským pornoherci jaká kdy byla natočená. Parker a Stone se zase předvedli a já myslím, že si je dám brzo znovu. Btw pokud víte kdo je to Ron Jeremy, tak se určitě na tento film podívejte, v takovéto roli jste ho stoprocentně ještě neviděli. ()

Radiq

Trey Parker a Matt Stone posbírali pár lidí z partičky, se kterou natáčeli Cannibal: The Musical a natočili opět hroznou sračku. Jo, má to působit lacině a taky se to děje (herectví ve filmu je pro tyhle dva režiséry asi zbytečnost). Ale vůbec mi to nepřišlo už vtipný. Zasmál jsem se asi jen dvakrát třikrát, z toho jednou při pohledu na videokazety o Ježíšovi, z nichž jedna se jmenovala Pulp Jesus a vypadala jak předělávka Tarantinovky. Zbytek fórů byl trapnej. Ve filmu se objeví i skutečné pornohvězdy - znalci poznají Rona Jeremyho a ještě větší znalci Maxe Hardcorea. No ale jak říkám, je to dost blbost. ()

jenikok

tak u tohohle jsem se fakt pobavil :D od hlavniho hrdiny, co hojne pouziva nahradni ptaky, jeho partaka mistra technika a polohobita s dildem na hlave v jedne osobe, co se neumi schovavat, az po padoucha Orbisona, co rozdava hrozby na spani s rybama vlevo i vpravo je to desna prdel. Ale mozna jsem jen jednoduchej, tak mi to odpustte ;) ()

FlyBoy

Parkerov ďalší, vztyčený prostredník všetkým podliezavým paródiam a parodistom. Obozretne necudná psina na adresu superhrdinských dobrodružstiev a amerického pornopriemyslu, ktorá nazapiera southparkovský esprit a takisto chuť byť zámerne lacnou fraškou s mor(m)ónskym vyznením, teda (v mojom preklade) svojským, kulturno-spoločenským posmeškom. Trey je v roli sporiadaného kresťana Younga neodolateľný pošuk ktorý sa vďaka narastajúcej popularite v sekcií XXX dostáva do morálneho pomykova a - ako čas plynie - snaží sa z neho kvôli poškodeniu vlastného mena neobratne vykorčulovať. Pomáha mu v tom patetický dilino-vedec Ben disponujúci arzenálom umelých (a ešte kto-vie-akých) penisov, Orgazmoratorom a údesne efektívnou metódou bránenia sa ala morské prasa. Panoptikum trhlých vykukov dopĺňa šiši manželka Lisa, nadržaný bisexuál Dave the light guy (Matt Stone) a zopár dnes už vyslúžilých porno veteránov ako napríklad Ron Jeremy alebo Chasey Lain. Na place sa toho deje hojne, niektoré skeče svojou trápnosťou/recykláciou nudia, niektoré zas znamenitým hláškovaním či uleteným blbnutím suprovo sedia. "Orgazmovi" by svedčalo akčnejšie pokračovanie s trojicou teaserových lákadiel: "Ježiš sa stále pozerá", "Kastrácia nezostane nepovšimnutá" a "Mormon opäť v maske". Verím, že peniaze by sa na to našli. :) ()

Willy Kufalt

Po dvou mimořádně skvělých zkušenostech s filmy z dílny Parkera & Stonea (Kanibal! Muzikál a Team America) přišlo u mě do třetice, žel, zklamání. Úvodní titulky i nasledující začátek mě navzdory drobným obavám z filmu hodně chytly, ještě víckrát jsem se během první půlhodiny celkem pobavil, ale jinak mi tato komedie z pornoprůmyslu přišla docela slabě nápaditá (i když pár úspěšně vtipných scén a prvků se zde hlavně ze začátku objeví), někdy i otravně trapná. Ještě více mě zaskočilo, že Mr. Orgazmo často vypadá jako tuctová a průměrná americká romantická komedie, kterou sice místy zpestří cosi ujetějšího a bizarního, ale v některých motivech jsem se dočkal až nečekaně nahromazených předvídatelných klišé ve jménu zápletek milostného vztahu v konfliktu s hvězdnou kariérou, rafinované „smlouvy s ďáblem“ – vydírajícím hamižným producentem, či vývoje hlavní postavy z nuly na populární hvězdu a následně ze získané slávy do její obrácené stránky, např. ve vztahu k objeviteli. Skoro se mi nechtělo věřit, že zmínění tvůrci, specialisté na hravé parodie, stvořili zde v mnoha ohledech (i přes těch pár ujetin) v jádru až tak konvenční kus s klasickým schématem a často málo výraznou parodickou nadsázkou, která by ona klišé romantických komedií udělala ztrávitelnějšími, ale tak holt tenhle pokus tolik nevyšel... aspoň v mém případě, protože já se až příliš často nudil. Ještě, že jsem si dodatečně napravil dojmy reprízou Kanibal! Muzikálu a připomněl, čím si mě oni tvůrci získali. [45%] ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008