Penzion osamělých srdcí

• USA Falling Inn Love

Manažerka v sanfranciské společnosti vyhraje penzion na Novém Zélandu, rozhodne se opustit městský život a starou nemovitost předělat s pomocí fešáckého řemeslníka. (Netflix)

Lesazrk odpad!

Režiséri vzali všetko klišé sveta a vrazili ho do tohto filmu. Hlavná postava žije v rozpadnutom prehnitom dome kde netečie voda a nefunguje elektrina ale aj tak sa plná elánu ráno prebudí s dokonalým mejkapom a vlasmi. Aby toho nebolo málo, v okolí je sexi muž (ako inak single) a ten sa jej rozhodne nezištne pomôcť s opravou domu až sa do seba zamilujú. Nulová originalita a realistickosť. ()

marhoul

Jedna, že jsem to vydržela až do vítězného políbení. Kdejaký hanbatý filmík z produkce bývalé NDR měl napínavější scénář než toto. Co vám budu vykládat, mladičká americká neohrožená statečnica, pochopitelně životem zklamaná, přijíždí na novozélandský venkov, kde je odhodlaná podnikat coby ekohoteliérka. Ihned po vystoupení z autobusu padne do oka jedinému volnému hrdinovi, charakternímu hezounovi se vším všudy, jemuž na udržitelnosti také nesmírně záleží. Je to pozorný, šarmantní kutil domácí, který na pilu ale nezatlačí ani omylem. Symetrický bodybuilder žijící za malebným větrem v domečku po babičce, kde si vesele včelaří a taky hlídá pípák, neboť je zároveň dobrovolným hasičem. S alkoholem to nepřehání, rád se dobře nají, má spoustu romantických nápadů, jako je třeba výlet k moři s piknikovým košíkem. Rád se ráchá v moři při západu slunce, ale dívka je rozumná, důkladně si promyslí, jak se svým životem naložit dál. ()

pz314

Podle traileru to vypadalo jako fajn oddechovka, ale realizace byla pro mě ukrutně nudná. Příběh naprosto nerealistický, spíše bych to přirovnal k nějaké telenovele. Vlastně jsem celý film dost proskipoval, abych se už dostal na konec. Myslel jsem že netflix original je známka kvality, ale aspoň jsem rád za poučení, že ne-e. ()

silentname

Tak toto bol teda riadny trapas. "Falling Inn Love" by som reálne ani nemal nazvať Netflix film. Toto je skôr film pre Hallmark. Alebo Prima Love. So všetkými TV kvalitami v podobe mizerných hereckých výkonov, starých a vysoko otrepaných klišé a veľmi nevtipnej komédii. Ani neviem čo som si myslel, že z toho bude, no reálne neviem čo inak o tomto ani povedať. Je v tom úplne všetko. Nebudem to ani rozoberať. V momente ako film začnete pozerať, tak to pochopíte raz dva. Nič originálne tu nie je. Christina Milian podľa mňa nie je dobrou herečkou. A počas úvodu to absolútne vo filme zabíja. Postupne už jej výkony nie sú tak vysoko teatrálne, no aj tak o jej hereckých kvalitách toho moc nepoviem. Anna Jullienne je však absolútnou ukážkou mizerných hereckých výkonov s tak falzetovým hláskom, kde som skutočne nemohol ju po chvíli počúvať. Bola neznesiteľná. A okrem toho jej rola je tak vysoko jednoznačná, až to bolí. Celé zle. Adam Demos to hrá okey, je tu pár okey fórov a okrem toho je tu ešte pár celkom pekných záberov prírody Nového Zélandu, no inak nepoviem o filme reálne vôbec nič, čo by ma nejako nadchlo. Pravda je taká, že všetky postavy, všetky scénky, všetky momentky sú napísané ako pre lacný TV film a pre mňa je to proste len bezduché, lacné a trápne. Škoda peňazí, ktoré na tento film išli. Hodnotenie: D- ()

Streeper

Hlavní hrdinka až příliš naivní a hloupá. Vážně by si někdo myslel, že vyhraje krásný nově zrekonstruovaný penzion jen za napsání eseje? Doslova jsem si ťukala na čelo. Potřebovala jsem se podívat na nějaký oddechový ne moc náročný film a tohle to splňuje. Je to typ filmu, který by se líbil mojí mámě (zbožňuje Rosamunde Pilcher), já bohužel takové harlekýnovské filmy nemám ráda. Až moc jednoduchý a předvídatelný děj bez pořádného záporáka nebo alespoň pořádné zápletky. ()