Hranice a pohřební hranice (E05) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Dan Přibáň

Dan Přibáň

Jiří Konečný

Lucie Hecht

Zvuk:

Marek Musil

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Sice ne tolik vtipné ani tolik motoristické, jako předchozí epizoda, ovšem vykompenzovala to v tomto případě velice zajímavá zastávka u řeky Gangy obohacená mimo jiné luxusním songem. Indie nabídla opravdu zajímavé zážitky a značnou diverzitu. Jsem zvědavý, jak to bude v případě dalších zemí, které mám z nějakého důvodu v hlavě zafixované, jako méně zajímavé. Třeba budu příjemně překvapený. Docela mě zarmoutila zpráva o Radkově, v nejlepším případě, značně zkrácené účasti. Byl by býval dobrým komediantem. Znovu pálím slabší 4 kousky.(6.12.2019)

Magie Váránasí...(4.10.2019)

Docela fajn naučná zastávka u Gangy završená geniální předělávkou Gangnam Stylu, hezký přejezd z polo-pouště do zalesněného Nepálu a hromada přičmoudlých týpků s mobily. Epizoda nepobavila jako ta předešlá, ani zvlášť nenadchla, ale zase rychle utekla.(2.10.2019)

Tentoraz aj s kultúrnym okienkom Ganga Style. Konečne sa neopravujú trabanty, ale po indických diaľniciach nasledujú nepálske cesty určené pre terénne vozidla, takže v ďalšej epizóde vieme, co očakávať. –––– Mne to príde ako v... Banskej Bysgrici.(7.10.2019)

Ganga má niečo do seba, keď ju necítite.(11.5.2020)

• nonick1

Další "jalový" díl, ve kterém se (opět) nic zvláštního nestalo - pokud nepočítáme další holou řiť v záběru. Jedna hvězda za sisyfoskou zarputilost, se kterou Přibáňovci donekonečna opravují neopravitelné...(4.10.2019)

Peripetie na indických silnicích jsou pro onen dopravní nesystém takhle z pohodlí domova opravdu směšné. Být ovšem účastníkem tamního provozu, tak se asi zblázním.(3.10.2019)

Svastiky kam se podíváš a tak to má být... né jak jinde s tou korektností přehnanou...! Ganga musí být teda pěkná stoka aspoň v mystickým městem Váránasí... joj tam bych nevlezl ani za zlaté prase :))))(11.5.2020)