Reklama

Reklama

Western Stars

  • Česko Bruce Springsteen: Western Stars (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bruce Springsteen představuje své poslední album Western Stars s celou kapelou a orchestrem a je to opravdový filmový zážitek. Přijměte pozvání do jeho historické katedrály – téměř sto let staré stodoly a vychutnejte si všech 13 zbrusu nových písní. (Magic Box)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Stodola u Springsteenů opět ožila. Sedmdesátiletý Bruce těžce bilancuje. Miluje svou Ameriku a je to znát. V tomhle věku jsou hity jako Born in the USA a rebelování dávno pryč, je to ale pořád o slušné muzice. Místy možná hodně nostalgické, ale na to má v těch letech právo. Koncert je to rozhodně zcela v pohodě...80% ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Solidní představení, i když Bruce není a asi nikdy nebude mít top zpěvákem. Co mi trošku vadilo, bylo zapojení orchestru při některých písních, to mi přišlo až moc umělé a myslím si, že to ani nemá ve svém věku zapotřebí. Na druhou stranu poslechově v pořádku a možná si album někdy pořídím do svého MP3 přehrávače. No, a teď si jdu pustit Counting Crows, na nich teď naprosto bezostyšně ujíždím. A tenhle vcelku vydařený koncert na tom ale vůbec nic nezměnil. ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Album je skvělé, tahle jeho filmová podoba je téměř skvělá. Měl jsem totiž trochu problém s Bruceovými propojovacími monology, které - ač určitě upřímné - se občas přece jenom zakymácely na hraně kýče. Ale výsledku to neuškodilo, slyšel i viděl jsem výbornou muziku v krásném prostředí a stoprocentní hudební legendu v akci._____P.S. Čekal bych, když už se film dostal do české distribuce, že bude mít titulky také u písní. Ale bohužel. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Springsteen mi nikdy nevadil,ale zároveň patří mezi umělce,od kterých se mi ani zdaleka nelíbí všechno.O existenci alba a filmu Western Stars sem tak sice veděl,nicméně sem neměl potřebu si ho poslechnout/shlédnout.Až do chvíle kdy jsem na to náhodou narazil na HBO a zjistil sem,že ač to není zrovna žánr který bych vyhledával,moc hezky se to poslouchá a některé písničky jsou opravdu skvělé.Hlavně titulní Western stars.Pro mě osobně velké a příjemné překvapení...70% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"V New Jersey jsem měl holku, co mi zlomila srdce, roztrhala ho na kousíčky, pošlapala ho a poslala mi ho na dobírku zabalené v papíru." Bruce jsem měl vždycky rád a proto nerad vidím a slyším, že už začal bilancovat svůj život. Navíc mi ty jeho promluvy nepřipadaly nijak zvlášť zajímavý. Takže to zachrání hudba? Za mě tak napůl. Naprosto parádně to totiž zní, má to skvělou atmosféru a vůbec se mě to nedotýká. Asi to odhalilo, že nemám dostatečně westernový srdce. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 12. září 2019 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)

Reklama

Reklama