Western Stars

• Česko Bruce Springsteen: Western Stars (více)
Trailer

Bruce Springsteen představuje své poslední album Western Stars s celou kapelou a orchestrem a je to opravdový filmový zážitek. Přijměte pozvání do jeho historické katedrály – téměř sto let staré stodoly a vychutnejte si všech 13 zbrusu nových písní. (Magic Box)

Trailer

DwayneJohnson

Solidní představení, i když Bruce není a asi nikdy nebude mít top zpěvákem. Co mi trošku vadilo, bylo zapojení orchestru při některých písních, to mi přišlo až moc umělé a myslím si, že to ani nemá ve svém věku zapotřebí. Na druhou stranu poslechově v pořádku a možná si album někdy pořídím do svého MP3 přehrávače. No, a teď si jdu pustit Counting Crows, na nich teď naprosto bezostyšně ujíždím. A tenhle vcelku vydařený koncert na tom ale vůbec nic nezměnil. ()

dr.fish

Stodola u Springsteenů opět ožila. Sedmdesátiletý Bruce těžce bilancuje. Miluje svou Ameriku a je to znát. V tomhle věku jsou hity jako Born in the USA a rebelování dávno pryč, je to ale pořád o slušné muzice. Místy možná hodně nostalgické, ale na to má v těch letech právo. Koncert je to rozhodně zcela v pohodě...80% ()

Jara.Cimrman.jr

"V New Jersey jsem měl holku, co mi zlomila srdce, roztrhala ho na kousíčky, pošlapala ho a poslala mi ho na dobírku zabalené v papíru." Bruce jsem měl vždycky rád a proto nerad vidím a slyším, že už začal bilancovat svůj život. Navíc mi ty jeho promluvy nepřipadaly nijak zvlášť zajímavý. Takže to zachrání hudba? Za mě tak napůl. Naprosto parádně to totiž zní, má to skvělou atmosféru a vůbec se mě to nedotýká. Asi to odhalilo, že nemám dostatečně westernový srdce. ()

M.i.k.e

Springsteen mi nikdy nevadil,ale zároveň patří mezi umělce,od kterých se mi ani zdaleka nelíbí všechno.O existenci alba a filmu Western Stars sem tak sice veděl,nicméně sem neměl potřebu si ho poslechnout/shlédnout.Až do chvíle kdy jsem na to náhodou narazil na HBO a zjistil sem,že ač to není zrovna žánr který bych vyhledával,moc hezky se to poslouchá a některé písničky jsou opravdu skvělé.Hlavně titulní Western stars.Pro mě osobně velké a příjemné překvapení...70% ()

bearmeedek

Těžké zklamání. Bruce celý život vystupuje v určité poloze a najednou úlet, jako by se loučil se životem. Nemám nic proti komorním koncertům. Tento koncert reprodukoval předposlední album Western Stars a skladby, které Bruce složil, jsou jedna jako druhá, všechny utahané a unylé. Monologové vsuvky mezi jednotlivými skladbami jsou plácání o ničem a určitě měly za úkol rozněžnit celou Ameriku. Předpokládal jsem v těch mezerách spíš nějaké střípky z jeho života. Celkově ukrutná nuda. A zajímalo by mě, jestli na tomto projektu neprodělal. Protože na aktuálním albu Letter To You se hodně snaží vrátit k předchozímu stylu. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 12. září 2019 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)