Torrente je nacionalista, rasista, egoista, alkoholik a ex-policajt, který po nocích poslouchá rumbu a jezdí ve svém starém Seatu. Žije se svým starým otcem, kterého nutí žebrat na živobytí. Torrente se zahledí do atraktivní Amparity a seznamuje se s jejím bratrancem, zkrachovalým prodavačem ryb. Může si vůbec Torrente získat přízeň Amparity? (oficiální text distributora)

dedavena

„Celej tenhle svět je v prdeli, buzeranti se teďka berou, socialisti poslali tuhle zemi do sraček a do bílýho domu nasadili negra. Asi mám nějaký tlaky, jdu se vysrat. Všecko je otázka motivace. Budeme šílet jako normální lidi. Nepřeháněj to, mladej, nejsme teplouši. Je to léčka, uteč! Toho grázla už jsme dlouho hledali.“ Tuš to sem se fajně pobavil. Možu fšeckim doporučiť. ()

TonyXX

Seznámení s filmem proběhlo kdysi na HBO, náhodně. Film běžel jen jako kulisa, ale čím dál víc si Jose Luis získával pozornost. V té době to byl ještě nevídanej kousek. Bouřlivák je opravdu pěkná svině, ale pokud mu přijdete na chuť, tak se pro Vás stane legendou, pokud ne, je velká šance, že ten film budete skoro nenávidět. V levných knihách měly kdysi originál DVD za 7 kč!!! Pro jistotu jsem koupil několik kopií :) ()