Torrente je nacionalista, rasista, egoista, alkoholik a ex-policajt, který po nocích poslouchá rumbu a jezdí ve svém starém Seatu. Žije se svým starým otcem, kterého nutí žebrat na živobytí. Torrente se zahledí do atraktivní Amparity a seznamuje se s jejím bratrancem, zkrachovalým prodavačem ryb. Může si vůbec Torrente získat přízeň Amparity? (oficiální text distributora)

easaque

tak tohle taky nebude můj šálek kafé. Humor na úrovni pana účetního a tady je navíc akce a arogantní Torrente jde za svým přes mrtvoly. Na 2 hvězdičky je to tak akorát - sice nepřekvapí ničím, ale aspoň to drží pohromadě a občas jsem se i pousmál. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Martin741

Kvalitny spanielsky film- Torrente je nacionalista, rasista, homofob, xenofob, alkoholik a ex -policajt - ktory chce ziskat priazen jednej holky a vsetko preto robi potom ... sympaticka komedia, zasmiat sa da viackrat, humor je aspon spanielsky, europsky, ovela blizsi SK a CZ mentalite nez mnohe US umelotiny . 77 % ()

C0r0ner

Podle referencí jsem čekal víc. O Torrentem jsem slyšel jenom samou chválu a vyzdvihování, nicméně výsledný dojem je trošku jiný. Pořád je to docela slušná neslušná prdel, ale přijde mi, že těch fórů tam mohlo být mnohem víc. I když hodnotím nadprůměrem, tak jsem byl celkem zklamaný. 70% ()

charge

Žádnej zázrak i se zdejším oplzlým humorem, který mi po chuti dvakrát není, už bych si to asi znova nepustil. Nic moc. ()

ivan_drago

Tak tohle mě minulo obloukem... i když uznávám, že zpocenější film jsem neviděl... Představte si všechny špatné vlastnosti, které může policista mít a vynásobte to nekonečnem a přiblížíte se charakteru Torrenteho... Náznaky jisté satiry zde jsou, ale většina vtipů moc tlačí na pilu a dle mého jsou neobratné a bez určité lehkosti. Uvidíme co druhý díl. Ze slušných vtipů si vzpomenu jen na ten s fanoušky Realu... ()

Master19

Zpocený tlouštík s naprosto nevybíravým chováním prožívá milostnou avantýru. Buď si ho oblíbíte, nebo budete co chvíli obracet oči vsloup. Dobrý adept na film s nejrozporuplnějším hodnocením. ()

venca163

Hale, jsou 2 druhy chlapů. Jedni si mejou ruce před chcanim a druhý po. Já a José Luis Bouřlivák si je myjeme před, náš pták je posvátnej...víte vůbec kolik je všude mikroorganismů a podobnejch sraček? PS: S náma nebudeš hlídkovat, dokud ho nestrčíš do teplý kundy. (80%) ()

Smileface

Retardovaný expolicajt Bouřlivák žije ze státních příspěvků svého ještě retardovanějšího táty.Náhodou příjde na překupníky s drogami a vyřídí to s nima.Tahle komedie je ještě komediálnější když uvidíte jak oplzlý je její hlavní představitel.FUJ. ()

ArdathBay

Velice specifický druh humoru, který neradno brát vážně. Jinak se bavit nebudete. Segura je nesympatický, ale něco v něm je a to se mi líbí :) ()

Ratherfly

Hehe, Torrente je fakt zkurvysyn - o tom žádná:) ,ale tak neodolatelným způsobem, že jsem té jeho propocené, arogantní a vypočítavé postavě musel fandit. Škoda jen, že si snímek neudrží "kvalitu" z úvodu po celou délku filmu a taky toho, že Segura líp nenapsal postavu hlavního záporáka, který je dost o ničem (v porovnání třeba s jinými vedlejšími postavami) - respektive, že je to takový fádní pičus, co by možná u jiného filmu bohatě stačilo, ale na tuhle psychárnu je to trošku málo. ()

eagle-eye

Měl jsem to štěstí vidět třetí díl, který mě nadchl, ale starší bratříček je přece jen o chlup lepší, i přes nižší rozpočet. Bouřlivák se evidentně vyžívá v mazlení se s kolegama v autě, za Atletico Madrid je schopen položit život, pokud v zápětí kolem nejdou fanoušci Realu, to hned uklízí šálu do kanálu. Nejlepší sex v jeho životě trval asi jednu minutu a v čínské restauraci odmítá jíst hůlkama a uráží ho bambusový salát, jelikož prý nevypadá jako panda. Segura se pro mě stává nejlepším španělským filmařem všech dob. :-) ()

matias32

Kto je väčšie hovädo José Luis Bouřlivák, alebo samotný Santiago Segura? Vlastne na tom nezáleží, pretože moje sympatie si získal už od úvodného "tequilovania". Nedokážem pochopiť ako je možné, že sa mi môže páčiť správanie sebeckého, rasistického, zvrhlého bastarda. Čo už život je zvláštny.:) ()

J*A*M*A*L

Další perfektní film ze Španělska u kterého jsem se opět náramně bavil.Policista který když má příležitost krade, bojí se španělských Hooligans, střílí po turistech a.t.d. je vážně pravá ruka zákona.Opravdu skvělý film dobré akční scény i soundtrack.99% ()

bobstock

Podle obsahu jsem čekal ustřeleného poldu s vtipem, ale tohle upocené představení, kdesi v křivolakých uličkách Madridu jsem nějak nezvládl. Divná atmosféra bez vtipu a vůbec celej Segura mi nic neulehčoval, jak v hraní, tak v režii. 45% ()

Snake.Charmer

Špatnej polda tak trochu v duchu "dementního" humoru série Taxi po španělsku. To vše okořeněné notnou dávkou nekorektního humoru. Už teď jsem docela zvědavý na další Bouřlivákova dobrodružství... ()

RobLord

Metalák z El Dia de la Bestia Álexe de la Iglesii, tedy Santiago Segura, natočil totálně chlíváckou komedii, ve které si rovnou střihl hlavní roli: upoceného, obézního a zábavně prasáckého Bouřliváka. Ráno, když se vzbudí z vopice, vyveze invalidního otce žebrat na ulici, aby bylo na živobytí; pak profláká den chlastáním, pokřikováním na šikmovoký, černý huby a šlapky, mno a večer se totálně zleje, aby se výborně cítil ve službě, ze které ho dávno vykopli. Spolu s obrýleným sousedem, kterému píchá sestřenku - prodavačku z rybárny, řeší velký případ - pronásleduje drogovou mafii. Já osobně u tohohle filmu řval smíchy. Naprosto mě odrovnala scéna, ve které Bouřlivák objednává jídlo v čínské restauraci a pak také telefonní hovor mafiána v kostele. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil jako kluk u italských komedií. ()