Torrente je nacionalista, rasista, egoista, alkoholik a ex-policajt, který po nocích poslouchá rumbu a jezdí ve svém starém Seatu. Žije se svým starým otcem, kterého nutí žebrat na živobytí. Torrente se zahledí do atraktivní Amparity a seznamuje se s jejím bratrancem, zkrachovalým prodavačem ryb. Může si vůbec Torrente získat přízeň Amparity? (oficiální text distributora)

siloalampa

Neviem ako prebiehal casting na postavy hercov, ale dve hviezdičky dávam len za tie všetky zjavy, ktoré sa tam objavili. Príbeh, dej, spracovanie ani nič podobné tento film nemá. Má len strašne nevkusne svinský "humor", ktorý má ešte špinavší rypák, než samotné prasa. Odporúčam pozerať mierne podgurážený s partiou oplzlých priateľov. Musím to skúsiť, inak to lepšie ohodnotiť nedokážem. Tretiu hviezdu dávam za inšpiráciu ako oslovovať čašníkov v čínskej reštaurácii. ()

Lumberjack

Čekal jsem od toho daleko více, neříkám, že to je úplně špatný - občas jsem se i zasmál, ale čekal jsem odzbrojující hlášky, které se nedostavily a v prvních minutách mi Bouřlivák nebyl ani moc sympatický... EDIT: Tak po druhém zkouknutí zvedám o jednu hvězdu a chystám se na zbylé díly... ()

BuchtiCZ

Nechutný, drze sebevědomý, debilní a mastný zpuchloň v akci. Musím říct, že podle některých komentů jsem čekal trochu větší porci nechutností a legrace, ale i tak některé scénky jsou nezapomenutelné, jako když Torrente "učí" Rafiho střílet nebo sex na stole v jeho nádherném brlohu jsou velký nářez. Bohužel jsem to viděl v originále s anglickými titulky, takže všechny hlášky tak nějak nevyzněly. ()

Stanix

Pamatujete si zajisté na zastydlého italského účetního Fantozziho, ne? Tak tohle je v obdobném duchu, s tím že tady jde o španělského ignorantského expendreka Bouřliváka a humor je velmi obhroublého zrna. Ze startu bylo vtípku dost, ale druhá polovina je už malinko chudší. I tak ale Bouřlivák stojí za shlídnutí a možná i celá série ( 4 díly ), uvidíme. PS: Raději Bouřlivák s neotřele originálními gagy než stále stejné přiblblé prcičky a jiné fekální hovadiny ze zámoří. ()

Shitonit

Komedie? Hele, asi tak. Pro někoho to může být prima relax, pro někoho totální píčovina. Je to starý, španělský, hrajou v tom přiblbla, tak co by jste chtěli?? Já vypnul myslivnu, a docela dobře jsem se bavil :-) ()

kubilov

O Torrentem už jsem slyšel spoustu věcí. Třeba to, že diváky rozděluje na uctívače a nesnášenlivce, ale já osobně zůstal asi jen někde na půl cesty, protože spousta jeho vtipů mě bavila, ale jako celek už to tak skvělý nebylo. Samozřejmě samotná postava Torrenteho a Santiago Segura v jedné osobě je neuvěřitelně zvláštní individuum pokřivených vlastností a zvyků, jenže právě to je na něm tak neodolatelné. Aspoň jsem se ale dozvěděl, že je Madrid horší město, než jak se navenek prezentuje, a že aspoň nějaká "filmová hvězda" se mnou sdílí náklonnost k Atléticu Madrid. Dovedu si přestavit, že někdo Bouřliváka bezmezně uctívá, je to dostatečně šílená záležitost. ()

PATWIST

Torrente je niečo ako Fantozzi, ktorý sa snaží byť chytrejší. Dobrá komédia, vidno že Španieli rovnako ako Taliani a Francúzi vedia ako na to :-) Vtipné scénky: Madrid, reštaurácia, vysielačka, záverečná prestrelka. ()

DonBraso

Jsem šel na to malinko od lesa a začal skvělou čtyřkou,špatnou trojkou,skvělou dvojkou a bohužel špatnou jedničkou.Bouřlivák v jedničce je vidět,že začínal a je to znát.Sice jsem se zde dvakrát zasmál,ale jinak to moc nesedlo.Samozřejmě má vše jako v jeho pokračováních,ale zde mě haproval humor hodně.Samozřejmě Segura se pro tuhle roli narodil,ale jsou prostě lepší díly.45% ()

PanhanyZ

Smál jsem se většinu času, v mezifázích jsem si rval vlasy. Bouřlivák je tak neskutečně trapné a zavrženíhodné hovado, že ho musíte milovat, nebo nenávidět.. S celým filmem je to podobné, řekl bych.. (update: Teď si čtu, že podobné věci už tady napsalo pár lidí přede mnou.. nasrat :) ()

Cascabel odpad!

Buranská "komedie" (vtipná asi tak prvních 10 minut), jejíž první polovina se dá sledovat s vypnutým mozkem a při druhé se šprajcuje i ten. Pro dobro Španělů věřím, že označení za kultovní film je pouze reklamní trik. ()

Pute

Hodně bizarní nářez určený pro silné povahy. Vyloženě vtipných momentů je tam jen několik, ale je to taková blbost, že to dokáže zabavit. ()

Mendoza

Geniální film o geniálním nechutném praseti jménem Bouřlivák Torrente. Už jsem ten film viděl asi 5x a pokaždé mě dostává víc a víc. ()

JLTorrente

V první polovině poznáváme Bouřlivákův "charakter" v hromadě komických situací, při nichž jsem se fakt od srdce zasmál. Po třičtvrtě hodině se z toho stává pekelně nudná detektivka...ale když je hlavní hrdina sexistický prase se zálibou v navštěvování nevěstinců, honění v autě a pití whisky na dluh, nemůžu dát jinak než 5 hvězd :-) Navíc celým filmem elegantně proplouvá v jediných zasmrádlých hadrech (tu jeho béžovou košili bych taky chtěl, ale není k sehnání). Doporučuji zkouknout s dabingem (Bouřliváka mluví Chef ze Soutparku). ()

vinducha

Santiago Segura si to napsal , zrežíroval a dal si i hlavní roli. Tak to se ti povedlo Torrente . A evidentně si toho křivého slizského hajzlíka zahrál opravdu s chutí , bavím se s ním královsky už 16 let. ()

MéďaSV

Je tam dost zapamatovatelných scén, které zaručeně pobaví, ale taky dost trapností a ten děj je kokotina no...Ale jako bavil jsem se a klidně na to číhnu znova. Ale víc než 3* zatim dát nemůžu-možná jsem nebyl ve správném rozpoložení. Ale rozhodně je to zvláštní a chvilkama fakt dost vtipný-vyzkoušejte a uvidíte. Takovej slizoun a hajzl jako Bouřlivák se fakt jen tak nevidí:-) ()

Vonter

Musel bych se denně nalejvat jako doga a mazlit se s drogama. V bordelu bejt jako doma a vybírat si ty nejhnusnější starý zafilckovaný vrány. Musel bych bejt tlustej jak přežranej mrož a nonstop se potit jak prase po maratonu. Musel bych nenávidět vodu, smrdět na sto honů jak rozteklý kravský lejno a svýmu fotrovi k večeři umixovat sajrajtovou masokostní směs. Musel bych vočumovat mladý kluky na hajzlech a po nocích si s nima v autě křížem honit brabce. Musel bych holdovat nudě a debilnímu, rádoby šokujícímu humoru. Tímhle vším bych se musel stát, abych dal víc než jednu hvězdu. ()